Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan próbálkozzak be nála?...

Hogyan próbálkozzak be nála? Ha egyáltalán be kellene.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nagyon megtetszett egy lány, eddig csak úgymond "barátok" voltunk, úgyértve hogy ismertük egymást és párszor beszélgettünk élőben is facebookon is, de teljesen hétköznapi dolgokról. Ilyenkor hogy próbálkozzak be nála, ha egyáltalán érdemes? :S Nem fog csodálkozni, hogy eddig nem is érdekelt ilyen téma vele kapcsolatban most meg az egyik pillanatról a másikra igen?

#ital #szex #ismerkedés #lány #pénz #najonem #kettospontdexd
2014. aug. 20. 03:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

PROTIPP:en ezt a szoveget ajanlom : hellooou! tudod..... amikor megszulettem. ket valasztasom volt. az egyik hatalmas penisz. a masik tokeletes memoria. de mar nem emlekszem h melyiket valasztottam

sztem ettol egybol radcumman. sok sikert pajtas.;)

2014. aug. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szépen fokozatosan.
2014. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mi érdekli, hova jár szívesen, milyen programokra, szeret-e pl. kirándulni, biciklizni járni, ha igen, ajánlkozz partnernak, vagy kérdezd meg, látta-e ezt vagy azt a filmet, színdarabot, és hívd el. Nem fogja különösnek találni. Még akár ez a barátság folytatása is lehetne, ha esetleg elutasít, mondhatod, hogy csak barátként hívtad. Ha meg nem, akkor lelet, hogy ő is örül a kezdeményezésednek.
2014. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!