Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi minden mondata...

Ha egy pasi minden mondata végére mosoly szmájlit rak, amikor fb-on irogatunk, és általában mindig több mondattal felel nekem (nem csak egy, néhány szavas mondattall), akkor ez jelentheti, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Mert ha magamból indulok ki, nem "mosolygok" olyanra aki nem érdekel, sőt bőbeszédűen sem felelek neki, max. tőmondatokkal....pasik, ti hogy vagytok ezzel? Ja, és ezen kivül is vannak jelei, mintha tetszenék neki, ez csak egy plusz dolog...
2014. aug. 21. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy ő mindenkinek így ír, nemcsak neked..
2014. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt egy haverom akit gameban ismertem meg. Tele baszta smileyval minden egyes mondatát. A valóéletbe soha semmilyen arckifejezése nem volt. Váááó valóság, létezel? :O
2014. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen rögtön le is akar veled feküdni,gyökér,ebbe a mai világba nem jelentenek semmit ezek a hangulatjelek....
2014. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NO NO NO NO NOOOOOO basszus világgá megyek de előtte felrobbantom a facebokot
2014. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy fb-on néztem a kommentjeit, azok alapján nem mindenkinek ir igy...és a való életben is mosoygós
2014. aug. 21. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
4es mehetek veled?
2014. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Ahogy fb-on néztem a kommentjeit, azok alapján nem mindenkinek ir igy...és a való életben is mosoygós


jaaa így már más..akkor biztos össze akar jönni veled..

:DDD


most komolyan..fb-n kívül nincs életed?

2014. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen jöhetsz 6-os!
2014. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is mindenkinek így írok (ide most raktam volna egyet), de csakauzért se a lényeg hogy vannak ilyen emberek mondjuk csodálkoztam azon hogy nekem még nem szóltak érte, a másik pedig hogyha alapból csak ismerkedek én akkor bőbeszédű szoktam lenni, ha akarok valamit arra úgyis rájönnek valószínűleg. A tőmondatokat vszont utálom mert el***zák a beszélgetést szóval ha valaki ilyennel beszélgetek akkor csoda hogyha az ismerősöm egyáltalán :D
2014. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!