Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lette ilyen ronda srác,...

Miért lette ilyen ronda srác, hogyan találhatnék olyan lányt, aki őszintén képes lenne szeretni engem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tetszem egy lánynak sem, eddig is csak olyan lányokkal smároltam vagy jött össze valami, akik önbizalomhiányosak votlak vagy valóban nem vonzóak külsőre. Vagyis nekem se jöttek be, de gondoltam majd idővel jobb lesz. De nem lett. Hiába van barátőm most, úgy érzem nem vagyok boldog, nem is jön be nekem ő külsőre meg jellemre se passzolunk. De nincs más, nem kellek egyik lánynak sem, ő se kell egy fiúnak sem, így most egy csapdában vagyok, se vele se nélküle állapot. SEhol egy lány, akivel kölcsönös vonzalom lenne ezért nem vagyok boldog. Minden lány, akivel eddig smároltam legalább, csak azért történt, mert ők sem kellettek másnak és én voltam a tartalék a jótékony srác, aki segített rajtuk.

2014. aug. 25. 15:23
 1/1 anonim válasza:

Érdekes történet, mutatsz magadról egy képet?

Csak nem lehet annyira vészes.

Amúgy valamivel biztos tudod növelni a kisugárzásod, ugy öltözködsz meg ugy viselkedsz mintha magabiztos lennél jó szöveg is kell és nem feltétlen a kinézet a lényeg, igyis meglehet fogni a lányokat.

2014. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!