Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Menjek el prostizni, ha...

Menjek el prostizni, ha fiatal felnőtt srác létemre úgy nézek ki, mint egy 14 éves kisfiú, sőt némelyik 14 éves még tőlem is idősebbnek néz ki?

Figyelt kérdés
Ez em vonzó egy lány, nő számára sem, már a 16 éves tini lányok is túl kisfiúsnak tartanak, nekik is egy idősebbnek kiéző férfiállat kell. Volt, aki azt tanácsolta próbálkozznak kislányos lányoknál, de ez meg olyan pedofilos, nem is merem meglépni, nem akarom emiatt börtönbe kerülni. Pedig haver is mondta, hogy megnézett egy ilyen 12 év körüli kislány, de kösz inkább nem kérek belőle! Nekem olyan lány kéne, aki így is tud vonzódni hozzám, bár gondolom az is zavarná őket, hogy én fiatalabbnak néznék ki mellettük, hiába vagyok idősebb papírok szerint... :/
2014. aug. 25. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert hany eves vagy?
2014. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom, mint a kérdezőnek, huszonéves srác vagyok, egy lány sem vesz komolyan, mert jóval fiatalabbnak nézek ki... :(
2014. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a borosta?
2014. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SullaFelix89 ***** válasza:

Öcsém cigi, pia, borosta meg egy kis kóla és borotva a kukába majd fél év alatt 6 évet öregszik az arcod.


Egyébként nem értem a bajt most a kisfiús fiúkra bukik sok suna.

2014. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem értem a bajt most a kisfiús fiúkra bukik sok suna."


Ez nagyon nincs így! Én egy lánynak sem jöttem még be soha a kisfiús külsőm miatt!

2014. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SullaFelix89 ***** válasza:
Bocs ötös de az akkor nem a kisfiús fizimiskád miatt van hanem a személyiséged miatt vagy mert csúnya vagy, sajnálom.
2014. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!