Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adna valaki tanácsot priviben...

Adna valaki tanácsot priviben aki ismerkedett már neten keresztül?

Figyelt kérdés
Köszönöm, előre is.
2014. aug. 26. 14:46
 1/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Megpróbálhatok,ha írsz.
2014. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párom neten ismertem meg :) ha szeretnél tanácsot írj :)

21L

2014. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj, van némi tapasztalatom.
2014. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most is együtt vagyok a neten megismert lánnyal. Mi a kérdés, miben van szükség segítségre?
2014. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen!
2014. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sz0tyi válasza:
Milyen tanácsra van szükséged? Pontosan mivel kapcsolatban? Kapásból azt tanácsolnám, hogy ha már tudod, hogy nem kell félned az illetőtől akivel ismerkedsz, akkor minél előbb találkozz vele, mert minél később, annál nagyobb csalódás, ha mondjuk hiányzik a fél fogsora, az unokatesója képeit töltötte fel stb. Aztán ha élőben bejön a csaj-srác, akkor úgyis alakul a dolog, ha alakul. Meg próbálj meg hasonló kaliberű pasikkal-csajokkal ismerkedni, mint akikkel élőben is tennéd. Vedd figyelembe, hogy a legjobb csajok-pasik -az oldalon található legjobb 15-20 -napi szinten akár százszám is kapják az új belépő üzeneteket -napi szinten ennyi új jelentkezőjük van -és ez még a jobb fejekből is gyakran a legrosszabbat hozza ki.
2014. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ott ismertem meg az első barátom.:) írj ha gondolod.
2014. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kell még segítség írj :)
2014. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!