Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak ezek az ismerkedős,...

Vannak ezek az ismerkedős, beszélgetős kérdések. Ti még nem fáradtatok bele?

Figyelt kérdés

"Valaki ismerkedni?"

"Valaki beszélgetni?"


Mindenkinek ismerős. Az a nagy tapasztalatom, hogy soha nem lesz itt semmi sem a "nagy ismerkedésből". A sémát már pár helyre leírtam, megteszem itt is:

- Nem ír vissza

- Ha vissza is ír, messze laktok egymástól

- Ha mégis közel laktok egymáshoz, nem ismerkedik, mondván "van közös ismerősünk" (mai tapasztalat)

- Ha még sincs közös ismerősünk, akkor sem jöttök be egymásnak

- folytathatnám, de ehhez sincs kedvem


Ha nem ismerkedni kell, akkor ott vannak a beszélgetős kérdések. Egy beszélgetés úgy néz ki, hogy a kérdés kiírója elvárja, hogy kérdezz tőle, ő meg konkrétan le sem kakil téged, egyáltalán nem érdekled még annyira sem, hogy kérdezzen, semmit sem tesz meg a beszélgetés fenntartásáért. Egyhangú, tökmindegy kivel beszélsz.


Ha meglátok egy ilyen kérdést, mindig felmerül bennem, hogy "jó lenne ráírni, de ír rá a f_szom, úgyis tudom, mi lesz a vége, feleslegesen nem fecsérlem az erőmet/időmet". Ti hogy vagytok ezzel?


2014. aug. 26. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
most hogy igy irod.....van benne valami
2014. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak, hogy én nem itt akarok ismerkedni. Csak beszélgetni. Nem tudom miért, de élvezem. XD
2014. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
hát akkor ne írj. ez egyébként sem egy társkereső, ismerkedős oldal. nem értem miért hiszik ezt olyan sokan. nem értem mi bajod. vagy itt akartad megtalálni életed szerelmét?
2014. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én feladtam. De néha írok ki ismerkedős kérdést, nem sok sikerrel, a fent emlitett okok egyike miatt.
2014. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Velem általában az van, hogy ha kiírok egy ilyen kérdést, letámadnak vagy 5-en 8-an. Aztán én elkezdek kérdezősködni, megismerkedni, erre úgy a 80% egyszer csak vissza sem ír. A másik 20 százalék meg a fenti körökben van. Nem tetszik nekem, nem tetszek neki, idő közben olyat mond, amitől azonnal repül, stb.
2014. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Unaloműzésnek,beszélgetésnek jó.Nem feltétlen akarom megtalálni a nagy Őt itt.
2014. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én ezért nem szoktam az ilyeneknek válaszolni,mert ezen az oldalon ha én is srác vagyok akkor másik srác nem ír vissza mert habár ő csak beszélgetni akar neki felér egy seggberakással ha sráccal beszélget,lányra meg felesleges ráírni mert egyszerre 10-en ráírnak akkor úgy se tud figyelni rád meg nem érdeme fenntartani a beszélgetést ha ott van még másik 8-9
2014. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én csak azért szoktam ráírni ezen kérdések kiíróira, hogy dumáljak velük, semmi találkozási szándékom nincs, de egyébként ezen lányok fele nem ír vissza, nem tudom akkor minek tesznek ki ismerkedős kérdést. Meg van olyan is, aki kb. egy mondatot ír, aztán nem is ír többet, aztán megint kitesz kérdést, megint ráírok, hisz nem tudom, hogy ő az, erre megint egy mondat (nonamecicaaa vagy mi a neve).
2014. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Valaki ismerkedni?

:-)

Teljesen igazad van. Én is mindig aktív vagyok a beszélgetésben a másik fél meg a passzívnál is passzívabb. Szinte csak ennyi, igen , nem, talán.

2014. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül egyik se és minden király akkormeg nagy esélyel nem találkoztok vagy ha igen nem tart sokáig.
2014. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!