Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik lánynal próbálkozzak be?

Melyik lánynal próbálkozzak be?

Figyelt kérdés

1.velem egy idős valószínűleg tetszem neki és nekem is nagyon bejön viszont alig látom jó ha heti 1-2 alkalommal és nem is ismerem semennyire.

2.2 évvel fiatalabb,ismerjük egymást de még nem nagyon beszéltünk viszont mindig be jelölt facen és mostanában elég sokat látjuk majd egymást.Vele lenne közös témánk nem lenne olyan hülye szituáció ha oda mennék hozzá,könnyebben tudnánk "ismerkedni".


Szerintetek melyiknél lenne érdemes próbálkozni?Nem szeretném mindkét lányt nehogy féltékenykedés legyen belőle.Vagy megpróbáljam egyszerre 2-vel?16/F



2014. aug. 27. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyikkel se. Azonnal tudnál választani, ha olyan nők lennének akik valóban érdekelnének téged.
2014. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekelnek mindketten.
2014. aug. 27. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

En is voltam igy.. Amelyikkel jobban erzed magad, es tobbet mosolyogsz vagy nevetsz melette, avval legyel..

Bar a 2.-ra szavazok..


16/f

2014. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleinte kommunikálj mindkettővel és amelyik jobban megmozgat belül, azt válaszd.
2014. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem.Csak attól félek hogy ha az egyik lánnyal el kezdek ismerkedni és ezt a másik meg látja annak ez rosszul eshet.
2014. aug. 27. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
beszélj mindkettővel és csináljatok egy 3as éjszakát
2014. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!