Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más ronda srác se képes...

Más ronda srác se képes feldolgozni, hogy ő nem tetszik egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Olyan rossz és elszomorító,hogy a lányok levegőnek néznek vagy kicsúfolnak, kinevetnek rondának bélyegeznek, ha bepróbálkozom náluk. Eddig csak kb. 7-8 lánnyal smároltam, átlagos vagy csúnya lányokról van szó, és kettővel kerültem szexuális kapcsolatba közülük, illetve most van barátnőm is már, de valahogy sehogy sem az igazi ez a dolog. Fáj, hogy engem nem vesznek úgy észre a lányok, mint a kis tökéletes arcú, magas, kigyúrt páwákat vagy, hogy nem lájkolják a képeimet sem a vonzó lányok és a legrosszabb, hogy hiába is próbálkozom úgyis csak a külsőm miatt elutasítanak. Amelyik lánnyal összejön valami az nem is jön be nekem úgy igazán csak hát ő is tudja, hogy más nem juthat neki gondolom ezért mennek bele velem a dolgokba, csókba, szexbe, járásba.

2014. aug. 29. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De tetszel valakinek, nem vagy ronda! Pont.
2014. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
feldolgozva
2014. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
manapság egy ilyen műtét pár perc..
2014. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, belemennek veled lányok dolgokba?! Akkor mit siránkozol?! Sokaknak ennyi se jut! Még egy csók se!!
2014. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Más ronda srác se képes feldolgozni, hogy ő nem tetszik egy lánynak sem?"


Így van, más ronda srác sem tudja feldolgozni, és ők is mind ide járnak picsogni miatta.

Menj és tegyél valamit magadért ahelyett, hogy itt sír a szád! Gyúrjál, csináltass egy jó frizurát, vegyél fel tiszta, normális ruhát, ha nincs állad, implantáltass!


Mert attól nem lesz jobb, hogy itt zokogsz, nekünk meg már baromira unalmas hallgatni/olvasni.

2014. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon alacsony vagyok, minden lány magas fiúról álmodozik. Ezen nem tudok változtatni, hogy ilyen alacsony lettem, sajnos. A fejem se szép, nagy az orrom, elállnak a füleim.
2014. aug. 29. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem még meg csak randim sem volt soha, annyira ronda vagyok. Te legalább kellettél már valakinek, én viszont sosem fogok egy lánynak sem az ocsmányságom miatt.
2014. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ezen nem tudok változtatni, hogy ilyen alacsony lettem, sajnos."


Ha olyan nagyon zavarna, és nem csak picsogni akarnál, akkor tudnál rajta változtatni.

Ennél komolyabb műtéteket is bevállalnak emberek, ha tényleg zavarja őket a probléma, például akár a nemüket is megváltoztatják.

2014. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, van lehetőség a magasságnövelésre, oroszországban és kínában végzik a műtétet kb. 22 milláért. Lényege a csöves csontok eltörése majd megnyújtása. Nagyjából 6-8 centit tudnak hozni, viszont rendkívül fájdalmas több évig is eltarthat a rehabilitácó, amire újra képes az ember járni. Namármostegy 170 centi magas férfi maximum 178 centit érhet el, ami még mindig 2 centivel kisebb a 180-nál, amit a lányok minimum elvárnak. Viszont cserébe lemondhat az ember a sportról, így a sportos testalkatról is, amit szintén minden lány elvár alapból.
2014. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod feldolgozni?! Írd rá a panaszodat egy kis szelet vékony papírra, és nyeld le. Meglátod, a szervezeted milyen hamar és ügyesen feldolgozza!

Aztán egyenesen oda továbbítja, ahová az ilyen rinyálás való.

2014. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!