Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vonzódom a buta tini...

Miért vonzódom a buta tini csajokhoz?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban kívánom a testüket, mint az okos, rendes lányokét.

2014. aug. 30. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert könnyű prédák és ezt te is jól tudod. :D
2014. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert te is buta vagy...
2014. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta. Valahogy olyan hülyék, hogy már izgat a gondolat is, hogy én jól megrakom őket.
2014. aug. 30. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
mert a "buta" csajokat sok mindenre rá lehet venni anélül hogy ellenkeznének
2014. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedben a válasz: mert buták.

És valószínűleg te se vagy egy nagy ész, biztos nem ütöd meg egy értelmes, normális lány által elvárt szintet, ezért keresed a magad színvonalán az éretlen, naív kislányokat.

És mert az ő megdöntésükhöz részedről közel se kell annyi befektetett idő és energia, mint egy okos, értelmes és normális lányéhoz, így a könnyű préda jó neked :)

2014. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szálljatok már le rólam, nem vagyok hülye, ennyit csak tudok magamról. Főleg, hogy mások is említették már, milyen okos vagyok stb... Amúgy meg elmondanám, hogy a lányok a külsőm miatt szoktak csak visszautasítani, szóval ez nem jött be.
2014. aug. 30. 13:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolom ez vonz. Mindenkinek más az ízlése. Ha ők a célcsoport nem lesz nehéz dolgod a csajozással, de normális kapcsolatban ne reménykedj.
2014. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont! Azért mert könnyű prédák. Már 1 hét után az ágyadban kötnek ki és bármit bemesélhetsz nekik, bármit megcsinál. Míg az okos lánynak nem mindegy, hogy mit mondasz, megfontolt, okosabb stb...

Te nem komoly kapcsolatot akarsz, hanem dugni.

2014. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A többségnek bejönnek, de tudják is hogy belül üres a fejük és idegesítőek ha kinyitják a szájukat.
2014. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg okos vagy, akkor a normális lányok vonzanának. szóval...
2014. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!