Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedvetek beszélgetni?...

Van kedvetek beszélgetni? 15/L (továbbiak lent)

Figyelt kérdés

Szereznék fiúkkal beszélgetni, akikkel hosszú távon is lehet. 15 vagyok, debreceni. Nem olyan fontos nekem a külső, de rájöttem hogy van egy szint ami alá nem megyek. Azt vettem észre hogy ha valakit megkedvelek akkor majdnem mindegy hogyan néz kii csak ne legyen kifejezetten ronda és legyen ápolt. Nem gondolom magam szépnek, se csúnyának ezért sem tettem magasra a lécet, persze nem mondom hogy nincs szemem ahhoz hogy ki néz ki jól, de általában a személyiségüktől nem ájulok el. Ha valakinek van kedve az írjon. Légy szíves ne gúnyolódjatok, mert tudom mindig vannak olyan válaszok amik csak azt a célt szolgálják hogy gúnyolódjanak a kérdezővel.Ezeket kérlek mellőzzétek. :)

köszönöm



2014. szept. 2. 18:44
 1/8 A kérdező kommentje:
de jó már az első szót elírtam. elnézést
2014. szept. 2. 18:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de túl öreg. :)
2014. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz bár messze lakom 15/F
2014. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
túl öreg? XD volt már rá példa hogy a húgom barátnője úgy köszönt hogy csókolom. leesett az állam
2014. szept. 2. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
túl öreg vagyok én ehhez
2014. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedved írj. :)

Tetszik ez a felfogás.. ^^

2014. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írj :) 17/F Eger
2014. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írj ha gondolod :) 17/F amúgy Szlovákiában élek, határ mellett
2014. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!