Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van 1 srác. Hogyan ismerhetném...

Van 1 srác. Hogyan ismerhetném meg? L/15

Figyelt kérdés
Nekem tetszik egy srác barátnőm suliába jár. Én eddig csak láttam de még csak nem is beszéltünk meg semmi. Barátnőm nem ismeri a srácot így senki sem tud segíteni a srácnál. Főleg hogy meg csak nem is egy suliba járunk. Ha kövire megyek a barátnőm suliába mit tegyek hogy kezdemményezek? hiszen még nem is ismer.. :/

2014. szept. 3. 18:38
 1/10 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Mondjuk először menj oda :D
2014. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves??
2014. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fontos-->menj oda hozzá és kiabáld a képébe hogy tetszel nekem beszélgetünk???
2014. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17 éves de nem is ismer igy hogy menjek oda? ha legalább egy suliba járnánk értitek legalább az a téma de az se..:"D
2014. szept. 3. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
nem értem -_-
2014. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem mész oda hozzá sose fogod valószínűleg megismerni
2014. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha meglátod, pl hogy ül egy padon, odamehetsz, megkérdezheted, hogy leülhetsz-e mellé, majd megdicsérheted mondjuk a cipőjét vagy valamit, amit éppen látsz (könyv, amit olvas, kedvenc bandájának felirata mondjuk a pólóján vagy valami ilyesmit) esetleg ha valamit "keresel", segítséget is kérhetnél. Igazából ez helyzettől függ, minden adja magát, csak kell a megfelelő alkalom. :) Szívesen segítek, ha van valami konkrétum.
2014. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

meglátod-->odamész-->"Szia! xy vagyok Bejössz nekem megismerkednénk?"


egy kis mosollyal elmondod és ha akar akkor úgy is igent mond :)


sok sikert :)

2014. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat igazatok van oda kell mennem hozzá és most már nektek köszönhetően van indokom is! ;D köszönöm nah remélem lesz valami! :"D
2014. szept. 3. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
hajrá!:)
2014. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!