Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány/nő, akivel...

Van itt olyan lány/nő, akivel lehet ismerkedni (mint barát)? /Meleg 20/F/

Figyelt kérdés
Légyszives írjátok le hogy hová valósiak vagytok, vagy legalább a megyét, esetleg a kort is. :)
2014. szept. 3. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan beszélek: minden vágyam egy meleg legjobb barát :)

20 L.

2014. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem pedig egy legjobb lány "barátnő". :)
2014. szept. 3. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? :D
2014. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem meg egy legjobb barátnő 19/l/l
2014. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csongrád megye.

Bár szerintem kicsi a valószinüsége hogy valamelyikőtök is ide valósi lenne. Nem sokszor találkozom ilyennel errefelé. :/ :D

2014. szept. 4. 09:45
 6/6 Hgfeusdj válasza:
0%
Engem ne èrtsetek férre. Én fiú vagyok és csak azért olvastam ezt mert érdekelt hogy mekkora állatok rontják magyarországot. Nagyon durván rámtört a röhögés amikor olvastam és közben belegondoltam hogy ezeket milyen hangal mondhatod, meg milyen fejet vághattál közben. Meg aztán komolyan. Kj az az elkeseredett lány akki egy meleggel barátkozik és nem pedig kiröhögi? Ha meg van ilyen akkor meg is érdemel maga mellé egy magadfajtát
2014. szept. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!