Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, srácok! Ha leszólítot...

Férfiak, srácok! Ha leszólítotok egy lányt, az azért van, mert látjátok a szemében, hogy meg lehetne . Ni? Vagy mit szoktatok látni a lányon, akit leszólítotok?

Figyelt kérdés

Ezt mondta nekem az exem: amikor leszólított, látta a szememben, hogy engem meg lehetne d...ni. Nem tudom mit látott a szememben, de ő fűt-fát meg... .

Az ő előtte levő pasim meg kimondottan komoly kapcsolatot keresett.

Ezért fogalmazódott meg bennem, hogy mit láttok egy lányon? Mindig ugyanazt érzitek, hogy de jó lenne meg... vagy más is meg tud titeket fogni egy nőben?

(egyébként egy elég szerény, visszafogott lány vagyok, 23 éves koromig 2 barátom volt). Ha leszólítotok egy lányt az utcán, miért pont őt választjátok a sok közül?



2014. szept. 8. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Szeme gyönyörű arca szép .Akkor biztosan rendes csaj megkell ismernem kb ennyi .
2014. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez szép :)
2014. szept. 8. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja szerintem! Én igy 29 éves fejjel biztos nem azért szólitanék le egy lányt mert csak meg akarom d*gni! Az a korszak már elmult! Úgy vélem ez egy bizonyos kémia a másik fél felé,vagy nem is tudom minek nevezzem! Ez jön magától.

Rem.tudtam segiteni!?

2014. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!