Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kezdeményezzen egy 15...

Hogy kezdeményezzen egy 15 éves lány egy 19 éves fiúnál? Kezdeményezhet egy lány?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, néha egy busszal jövünk haza. Tudom, hogy tetszem neki, de ő nem mer kezdeményezni. Még nem beszéltem vele,mert egy kicsit én is félénk vagyok.
2014. szept. 9. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz. Manapság nem ciki. Csak menj oda, legyél bátor. Maximum nemet mond. Akkor sincs katasztrófa.
2014. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nagyfiú! Nem akarsz elhívni valahova? Nem harapok!
2014. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdeményezhetne?
2014. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kezdeményezhet egy lány?"


Nem, a világegyetem első és legeslegfontosabb szabálya, hogy egy lány sosem kezdeményezhet!!!!!


Persze hogy kezdeményezhet, te tök. Mégis mit gondoltál? Ha mindig a hülye srácok kezdeményeznek, és a jóképű rendesek meg nem, akkor soha életedben nem lesz rendes jóképű barátod? Szegény fiút előre is sajnálom, te tökfej.

2014. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2014. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!