Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért van az hogy ha...

Lányok! Miért van az hogy ha érzések nélkül közeledek egy lányhoz akkor minden úgy van ahogy akarom akár szex meg minden?

Figyelt kérdés
Hogy ha meg megszeretem a lányt és ezt el is mondom neki akkor 100% hogy tuti nem jön össze a dolog és tuti megszívom csúnyán az egész dolgot hogy kimutattam az érzéseimet.Jól olvasok a test jelekből és látom napokon belül hogy filózik és hülye dolgokon de filózik ezerrel bizonytalan lesz meg minden. Ez miatt már mostanában tiszta kisfiúnak érzem magamat mert már nem tudom hogy mikor mit kéne mondanom és hogy mit szabadna ami nem üldözi el a lányt. Azt vettem észre hogy nagyon az agyatokkal kezditek a kapcsolataitokat nem pedig a szívetekkel nekem meg aza bajom hogy egy ideig tudok játszani agyban de aztán úgyis meg szeretném mutatni azt ami tényleg vagyok nem csak a taktikázást. ez nem egy háború ahol haditervet kell készíteni hanem ismerkedés szeretet stb. és ez zavar hogy mindenki az agyával irányítja az eseményeket még ha belül mást is érez.EZ AZ ÉN NAGY PROBLÉMÁM.

2014. szept. 9. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
problem?
2014. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
am 21/f
2014. szept. 9. 23:43
 3/15 A kérdező kommentje:
Jogos az első válaszoló kérdése :D hehe. De én normális kapcsolatot szeretnék :) ennyi azzal a problem:D
2014. szept. 9. 23:45
 4/15 anonim ***** válasza:

22F

Pont ugyanígy vagyok vele én is ahogy leírtad. Van egy lány akivel nem tudom mit csináljak, félek, hogy azzal fogom elrontani, hogy elmondom, hogy érzek iránta valamit. Pedig szeretném, mert szeretem és ő tényleg nem szexre kell. Bár azon sem csodálkoznék, ha több sikert érnék el azzal ha azt mondanám, hogy csak arra kell. :(

2014. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy igen több sikert érsz el és azzal is ha leszarod és nem akarsz neki megfelelni/imponálni hanem az van ami van és téged hidegen hagy mi fog történni. Ezzel az a baj hogy tetszik a lány és ezt csak eljátszani tudod, mert észre fogja venni hogy kamuzol hogy nem érdekel téged.
2014. szept. 10. 00:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy amikor csak a szexre hajtasz akkor magabiztosabb vagy.

Amikor meg többet szeretnél akkor látszik rajtad, hogy érzéseket táplálsz a kijelölt személy iránt, ami nem tesz magabiztossá, hanem elbizonytalanodsz, mert közben a másik érzéseire is figyelsz.

Amúgy lehet, hogy túl hamar vallasz szerelmet, amivel elriasztod őket, vagy túl magabiztossá válnak.

ötvözni kellene a kettőt. Hideg vérrel közeledni aféle akit szeretsz.

Az, hogy mennyire gondolkodunk a fejünkkel... lehet benne valami, csak amikor a szívemre hallgatok és rájövök, hogy semmit nem érzek a másik iránt akkor van gond. Ebből kifolyólag már nem ez eszemre hallgatok ilyen döntések esetén.

2014. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsi még nem olvastam el de kiemelem hogy nem Nem hajtok szexre én nem akarom kihasználni a lányokat hogy aztán azt kapjam hogy na pasik csak szexre kellettem,mert am meg pont nem akarom efelé terelni a világot hogy megutálja egymást a két nem. hanem akkor a lány szeret belém és akár szexig is elmehet a dolog napokon belül.
2014. szept. 10. 00:10
 8/15 A kérdező kommentje:
elolvastam, igazad van. :) túl hamar mondom el de mikor nincs már hamar.:D ha meg nem mondom el időben akkor akár el is mehet a szekér.szal ez a hamar ez is taktika.
2014. szept. 10. 00:12
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehet túl szívemre veszem a témát :D most úgyis a szürke ötven árnyalat a divat akkor meg fétises leszek azt ostorozok minden csajt.meg minden ez kell nekik belül azt érzem. :D így meg ilyen kis papucsnak nézhetnek meg kis nyálas hülye gyereknek. hát ez van mindenképpen velem van a probléma.
2014. szept. 10. 00:19
 10/15 A kérdező kommentje:

Na kezd zord lenni ez a téma jól eldumálok magammal de végül is a válaszokat magunkban találjuk meg.:D szal zárom a sorokat mert nem nagyon kaptam sok választ amiből összetehetnék egy jó kis elemzést magamra. szóval majd kitapasztalom a dolgokat.

de köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. szept. 10. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!