Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú, de Én 5. -es...

Dobermann213 kérdése:

Tetszik egy fiú, de Én 5. -es vagyok ő meg 7. -es mi legyen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
5.-es....nee...
2014. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem akarok vele összejönni nehogy azt hidd.Hanem csak jobban barátok..
2014. szept. 13. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
7.-esen a legbunkóbb korukat élik a srácok. Felejtsd el! 5. -es vagy! Menj játszani! :D
2014. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Próbálj meg vele beszélgetni, keresd a társaságát! Majd meglátod, hogy szívesen tölti-e veled az idejét. Egyébként nem minden hetedikes srácra igaz, hogy bunkó, vannak érettebbek is köztük.


Az első válaszolónak pedig azt üzenném, hogy ne oltd le szegény kérdezőt a kora miatt. Egyrészt Te is voltál ilyen idős, esetleg neked is tetszett valaki. Erről nem tehet. Másrészt lehet, hogy ötödikes létére elég érett egy kapcsolathoz. Bár ez elég ritka, de ki tudja...:)

2014. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 3. válaszoló!! :)

Nekem igen is bejön és rendes srác is.Csak nem tudom.Félek és izgulok,hogy mi hogy lesz!! :)

Igen 1.válaszoló.

2014. szept. 14. 12:35
 6/8 anonim válasza:

8.-as lány válaszát olvasod...


hidd el, ugyanabban a helyzetben vagy, mint én voltam annyi idősen, mint most te. fiúkák, be lehet sértődni, de már akkor is egyértelmű, ha csak a testi érést nézzük, hogy a fiúk 2-3 évvel később kezdenek el érni, szellemileg is. szóval nagyjából egy szinten vagytok értelmileg, ha egy okos, értelmes és megragadó személyiség vagy. sajnos 7.-ben tényleg nagyon kevés az a fiú, aki értelmes, és összejönne egy 5.-essel. most élik a "menő gyerek" korszakukat.

sosem volt barátom, pedig bevallom, szerettem volna. majd ha megérnek... :)


de ha keresed a társaságát (2-esben legyetek, hogy ne legyél közröhej tárgya!!), viszont nem rohansz utána, nem bukott a helyzet. ha egy mindenkinek beszóló menőgyerekről van szó, aki rögtön elordítaná minden lépésedet, hagy a p*csába. jön majd valaki... aki szeret és te viszont szeretheted. én is ebben reménykedem. mert ez az élet rendje. 


sok sikert, és ha gondolod, írj priviben! ;)

2014. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 4. válaszoló!!

Neked is sok sikert!! :)

2014. szept. 16. 17:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy mindig a barátjaival van :(
2014. szept. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!