Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Boys & Girls! Ti hogy vagytok...

Boys & Girls! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Akik főiskolások, de főleg egyetemisták azokon nem érzitek néha hogy túl okosnak akarnak látszani ismerkedéskor? És felsőbb rendűnek érzik magukat?

2014. szept. 14. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam annak.
2014. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg se merek szólítani senkit. Nálad ez okoskodás és felsőbbrendűség? Ébresztő!
2014. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én már tapasztaltam lánynál, mert ő "tanult" ezt firtatta sokat...
2014. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is tapasztaltam már ilyet, de azért nem mindenki ilyen, sokan tisztában vannak azzal, hogy ez a magyar, ellébecolok egy kettessel elvárás nem olyan hű de nagy szám
2014. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Változó. Volt már olyan intellektuális ismerkedésem ahol köpni nyelni nem tudtam, mert akkora volt az illető szellemi kapacitása hogy hárman is kevés lettem volna hozzá (ez a ritkább) A gyakoribb sajnos hogy valami ruhatár&büfé szakos osztja az észt a 4. csúszó félévével.

Egyikkel sincs baj, amíg a saját szintjén válogat. Mert az atomfizikusnak gondolom elvárás, hogy a párja meg tudjon oldani egy két ismeretlenes egyenletet, de egy mosogató lánynál ez ritkábban jön elő. (bocs ha megsértettem valakit, direkt volt sztereotíp a példa)

2014. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok, túl okosnak akarok látszani ismerkedéskor és felsőbbrendűnek érzem magam.

Teljesen igazad van. You're right!

2014. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor egyetemista voltam, a párom dolgozott (neki nem volt csak érettségije). Én felnéztem rá, mert el tudta tartani magát, intelligens volt, sztem kétszer annyit olvasott mint én. Neki valahogy mégis kisebbrendűségi érzése volt, mindig szabadkozott emiatt. Én meg felsoroltam neki, hogy milyen analfabéta agyilag zokni arcok is vannak az egyetemeken-apuci pénzéből. Az, hogy valaki még X év lexikális tudást a fejébe tölt, még nem jelenti azt, hogy az ő hátsójából süt a nap.
2014. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, benyögi, h "mellesleg az eltére járok" és várja, h hasraessek. Ha viszont elmarad a várt reakció, akkor másról sem tud beszélni, mint h mi történt az egyetemen, ahová ő jár és egyre idegesebb lesz, ha továbbra is les zarom:D
2014. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az intelligencia nem egyenlő a műveltséggel...
2014. szept. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#2.: Ha nem mersz leszólítani senkit az csak a lúzerséged oka.

#6.: "Kecske§hajt" elég ismert itt a neved, én azt hittem a válaszaid alapján csak óvodai végzettséged van.

#7.: Pont ilyen választ vártam köszi.:)! Rendes lehetsz!


Köszi mindenkinek a válaszokat!!! Ment a zöld pacsi.:)

2014. szept. 15. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!