Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerhetném meg a srácot?

Hogyan ismerhetném meg a srácot?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, és van egy 10.-es fiú akit már többször láttam a suliban és nagyon megtetszett. Viszont szinte semmit nem tudok róla és fogalmam sincs hogyan ismerhetném meg jobban... Még suli kezdés elött volt egy ilyen iskolai kirándulás ahol ő is ott volt, de nem is beszétünk csak bejelölt facebookon. Mindig eldöntöm hogy egyszer ráírok vagy odamegyek hozzá de amikor oda jutok hogy tényleg megtenném bepánikolok! Mert nem hiszem hogy én tetszenék neki.. Észre se vesz! Mit tegyek hogy észre vegyen? Légyszi segítsetek!(ja meg azt se ártana kideríteni hogy van-e barátnője)

2014. szept. 18. 21:13
 1/4 anonim válasza:
76%

Írj rá facebookon vagy menj oda hozzá, nem kell helyben szerelmet vallani, valami kamuszöveget kitalálsz. Például: tudsz segíteni matekban? Nem ment a házi, ezért nekiálltam facebookozni és épp itt volt a neved. Vagy osztálytársaival csevegsz, csak úgy mellékesen róla is, ők pedig mellékesen elcsevegnek neki rólad.


Kevés 15-16 éves fiú van akinek ne tetszene egy 15-16 éves lány, le az önbizalomhiánnyal. Nem kell különösebben nyomozni esetleges barátnő után, ezen ismeret hiánya nem kell, hogy hatással legyen a lépéseidre.


Sok sikert!

2014. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítségt! :)
2014. szept. 19. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
"Nem ment a házi, ezért nekiálltam facebookozni és épp itt volt a neved." ... Na ilyet azért így ne írj le szerintem, mert ez bunkón hat. Legalábbis nekem antipatikus lenne. És az oszt.társaival is fölösleges dumálnod róla, mert úgyis a fülébe jut. Inkább ővele beszélgess személyesen vagy facebookon, csak ne úgy, hogy "véletlen épp itt volt a te neved", mert ez még átlátszó is.
2014. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2014. szept. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!