Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok milyen legyen egy...

Lányok milyen legyen egy pasi/férfi belsője?

Figyelt kérdés
Milyen belső tulajdonságai legyenek illetve milyen hasonló tulajdonságokat nem szerettek egy pasiban.

2014. szept. 20. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Egészségesek legyenek a veséi, azt szeretem.
2014. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írjatok kort és nemet!
2014. szept. 20. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első komment jó volt. :D

Egyébként én szeretem ha humoros a srác, de annak is van mértéke, és ha komoly dologról van szó akkor azt ne viccelje el. Ebből kifolyólag szeretem ha komoly, ha beszédesebb, mert én csendesebb vagyok. Most ennyit írok, majd ha találkozom olyan sráccal aki bejön, leírom a belső tulajdonságait.

20L

2014. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a jó humor és mellette kellő komolyság mindenképp. Ezen kívül számomra még ezek fontosak: őszinteség, megbecsülés, empátia, udvariasság, érettség, intelligencia, kedvesség, romantikusság, ... Most így hirtelen ezek jutottak eszembe, szóval ezek mindenféleképp fontos pozitívumok egy férfiban (legalábbis szerintem).
2014. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!