Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet könyvtárban/könyvesboltb...

Lehet könyvtárban/könyvesboltban ismerkedni? 20/F

Figyelt kérdés
Ezeken a helyeken fordulok meg legtöbbször, és láttam már helyes lányokat, de gond lenne, ha ott indítanék beszélgetést valakivel?
2014. szept. 22. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz hogy esetleg egy értelmesebb lányt fogsz ki az átlagtól akkor mindenképp érdemes :)
2014. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol lehet. Mondjuk én legtöbbször internetről rendelek könyvet.
2014. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne.
2014. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, kösz hogy újra emlékeztettél erre, lassan itt az ideje, hogy én is meglátogassam városunk könyvtárát. :)
2014. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs mit :D
2014. szept. 22. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem gond. Legalább van egy alap téma (könyvek). Meg lehet kérdezni, hogy mit olvas, mit ajánlana, olvasta-e ezt meg azt stb.
2014. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem könyvtárban neccesebb, mert ha magamból indulok ki, én szeretek egyedül ücsörögni,válogatni, nem véletlenül magam járok, így lehet elsőre tolakodónak hatna, még ha nem is az valójában. Könyvesbolt az teljesen rendben van.

Sok sikert :)

2014. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!