Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen levelet írjon egy nő...

Milyen levelet írjon egy nő egy férfinak?

Figyelt kérdés

Lexikont lehetne összeállítani arról, hogy milyen egy jó online társkeresős kezdeményező levél, ha azt a férfi írja a nőnek. De mi van fordított esetben? Elvileg egy nő is megteheti az első lépést, de ennek mikéntjéről nem találtam szakirodalat. Tehát mit írjon egy nő egy férfinak kezdeményezésképpen? Mi legyen a levélben, milyen hangvételű legyen, hogy választ is kapjon?

Huszonévesekben gondolkodjatok, ha számít a kor.



2014. szept. 22. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
"Dugj meg!"
2014. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha adhatok tippet,akkor NE ÍRJ NEKI!


Én,ha nagyképűen is hangzik,de elég kapós vagyok a lányok körében..Viszont a hátam borsózik attól,ha rámnyomul egy csaj.


Ha ismered,írj neki h "hogy vagy?",ennyi :)

Ha nem ismered,csak akkora paraszem vagy,hogy a facebookról lested ki,akkor jelöld be és mikor megkérdezi ki vagy,írd,hogy véletlen rákattintottál,ezer bocsánat és ott a lehetőség a csevelyre.


De ismétlem! SOHA NE AKARJ TE FELSZEDNI EGY FIÚT! :))

2014. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
online társkeresőről lenne szó... :)
2014. szept. 23. 00:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak nem kell romantikus levél. Elég egy egyszerű megismernélek üzenet vagy plusz valami mosolygós mondat amit a profilján kinéztél.
2014. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

2.vagyok


Nos akkor szerintem se spilázd túl.

A férfiak szeretik az egyszerű,egyenes beszédet.Csak ne lássa rajtad,hogy ennyire ráparáztál.Az riasztó.

2014. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Korrekt, köszönöm!
2014. szept. 23. 00:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Szakirodalom? Na ne már. :)


Én huszonéves férfi vagyok, de szerintem nagyon nincs univerzális recept arra, hogy milyen levelet írjunk egy lánynak/nőnek, és ez jól is van így, különben unalmas lenne az ismerkedés. :) Társkeresőztem régebben és tényleg nem lehet általánosítani... volt, akinél bejött valami lazább témafelvetés, vagy valami spontán vicces megjegyzés indításképpen, ami elég volt ahhoz, hogy felkeltse a leányzó figyelmét, és volt olyan is, akivel már valahogy kezdettől fogva nagyobb lélegzetvételű leveleket váltottunk.


Miért lenne ez másképp, ha nőként írsz valakinek? Ismerkedni mindenki szeret, legalábbis aki társkeresőre regisztrál, az biztosan. Elegyedj vele szóba, mindegy milyen témában. Azért kezdetben nem árt egy kreativitás és humorérzék. :) Aztán ha megvan a kölcsönös szimpátia, úgyis továbbléptek majd.


Sok sikert!

2014. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*egy kis kreativitás


- előző voltam :)

2014. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A többieknek pedig, akik azt írják: "A férfiak szeretik az egyszerű,egyenes beszédet."


Ez valahol igaz, de azért egy "Szia, tetszel! Megismernélek." levél hiába egyszerű és egyenes, én nem ájulnék el tőle. :D

2014. szept. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A többiek alatt rám gondolsz,aki a választ fogalmaztam,illetőleg kire?

Azt hiszem egyébként,hogy tudni kell a sorok között olvasni és a kérdező is tudja,hogy nem ennyit kell írnia :)

2014. szept. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!