Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van minden lány ilyen...

Miért van minden lány ilyen rossz véleménnyel a depressziós fiúkról?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a kommenteket,és nagyon de nagyon csúnyákat írnak.Pedig az ilyen embereknek van hatalmas szükségük a szeretetre!

2014. szept. 24. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
A depressziós embernek inkább egy pszichológusra van szüksége, akár fiú, akár lány.
2014. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a pszichológus valami isten, aki kimondja a 3 varázsszót, és a fiú meggyógyul? Nem, jól írja a kérdező, az egyetlen dolog, ami az ilyen embereken segítene, az a szeretet.
2014. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

én nem is igazán depis vagyok, csak szeretethiányos. sokáig nem foglalkoztam az ismerkedés-témával, mert elvoltam egyedül. aztán itt vagyok 23 évesen egyedül, és nem jön el velem senki randizni, mert látják, hogy mennyire feszült vagyok, hiába próbálok laza lenni. legalább egy első randin szeretnék túlesni :D

23F

2014. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
nem tehetek róla, de nekem se türelmem, se ingerenciám nincs ilyenekkel foglalkozni
2014. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mert a legtobb lany mindent elvar a fiutol.
2014. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
nekem semmi bajom veluk. sot.. normalisabbak mint az atlag fiuk:) oriasi a szivuk. aranyosak !! /L
2014. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom az ilyen fiúkkal, mivel én is depressziós és pánikbeteg vagyok, de társaságban ez nem látszik :) szerintem jókat tudnánk beszélgetni egy hasonló sráccal :) 18L
2014. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Légyszi mutass már ilyen kommenteket, nagyon nem mindegy a szövegkörnyezet és a pontos téma.
2014. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, a depressziós lányokról sem jobb az általános vélemény :) Az empátia/megértés úgy nagy általánosságban hiányzik az emberekből, és igen, a párkapcsolatokban sincs ez másképp (sajnos).
2014. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jól írja az utolsó, bár egy férfi esetében hatványozottan igaz, hogy depressziósként, önbizalomhiányban szenvedve kifogni egy lányt, kb. lottóötössel ér fel. Egy depis lány esetében azért csak-csak van olyan férfi, aki felemeli. Valahogy az empátia tényleg kiment a divatból, sőt, akinek valami gondja van, azon alázzunk még egyet, mert az a menő, attól leszel macsó...éljen a csordaszellem.
2014. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!