Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Merjek neki...

Mit csináljak? Merjek neki köszönni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon tetszik egy fiú aki 2 évvel idősebb nálam. Nem egy iskolába járunk és nem is egy városba lakunk csak én mikor a mamánál vagyok akkor látom. Már a mamám is mondta hogy mindig néz mikor elmegyek e kapujuk előtt görkorcsolyával vagy a kutyámmal. én az iskolámba nem beszélek senkihez (tudok beszélni és nagyon is szeretek) csak felelésnél a tanárnak ezért nincs egy barátnőm se . Ha rám köszönne az utcán nem tudom mernék e neki vissza köszönni. Még sose voltam szerelmes ez az elő fiú aki igazán tetszik. Sőt a szülei és a mamámék nagyon jóban vannak egymással. Mit csináljak?

2014. szept. 27. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne viccelj,nyugodtan,abban semmi nincs ha köszönsz neki!
2014. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A köszönés egy alap illemtani forma. Tehát ha köszön, nyugodtan köszönj neki vissza! Ez nem randi felkérés, és nem szerelmi vallomás... csak egy köszönés, nem kell túlspilázni!


Ha nem köszönsz vissza, az bunkóság. Sőt, vannak helyzetek, amikor a nő köszön előbb...

2014. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. szept. 27. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!