Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány. De ő senkive...

Tetszik egy lány. De ő senkivel se akar járni. Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már régóta tetszik és ma sikerült el mondanom neki (telefonon üzenetben mert rákérdezett) dél óta levelezünk kisseb szünetekkel. Azt mondta hogy nem szeretne senkivel járni mert mar annyi mindenkivel járt es mindenkire rá faragott mit tegyek hogy akarjon járni velem? már mindennel próbálkoztam verset írtam, udvaroltam és még szépeket is írtam neki segítsetek! (Bocsi a helyesírásért telcsin vagyok) kérlek olyanokat ne írjatok hogy keressek mást mert úgysem fog menni :)

2014. szept. 27. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha ilyen fiatalon már "annyi mindenkivel járt", akkor hanyagold. szerinte minden pasi szemét? nem kellett volna mindet kipróbálni...
2014. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát talán várhattál volna még egy kicsit, hogy jobban megismerd.. Mert ezek szerint még nem bízott meg annyira benned hogy ezt egy ilyen "sokkhatás" hatására mondta csak el (az okot, de az is lehet, hogy csak kifogás).


Innentől meg már nem fog teljesjogú barátként tekinteni rád, nehezebben fog megnyílni, de ha nagyon ő kell neked, akkor próbálj többet megtudni róla, persze egy bizonyos határon belül, ne ijessz rá:o

2014. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást. xd
2014. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez kifogás
2014. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy ez nagy valószínűséggel csak egy lekoptató szöveg. Nekem is volt olyan időszakom, hogy nem akartam senkivel járni, mégis megismertem valakit és bumm, öt éve együtt vagyunk. Pláne hosszabb ismeretség után ha ilyet mond, akkor nem nagyon van esélyed szerintem.
2014. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok és mégis mire gondolsz 2. Válaszoló miket tudjak meg róla?
2014. szept. 27. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
le lettél koptatva kishaver
2014. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!