Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » EgyFiú15 ismeri valaki?...

EgyFiú15 ismeri valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most irt ram, es igy jellemezte magat: "Szokes-barna haja, vilagos kek szem, 180 cm, szalkas alak =D rengeteg hobbym van, gitarozok, verseny tarsastancolok, wakeboardozom, amerikai focizom es kondizom, verseket irok, stb. =) Pest megyeben lakom" Baratnom mar beszelt vele, latta a kockait, a szemet, az arcat, webcamoztak is es szerinte es szerintem is nagyon helyes, gitarozott nekunk, meg minden... Leteznek meg ilyen fiuk? Szerintetek tenyleg kedves, es az is marad, vagy az ilyen fiuk kihasznalnak csak?

2014. okt. 5. 21:49
 1/10 anonim válasza:

Nem tudom, de velem is beszélhet aki akar xd

Szintén 15

2014. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hú most mekkora gyűlölködés jön majd:) támad az irigység :)
2014. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16/L vagyok amugy :D ^^
2014. okt. 5. 21:54
 4/10 anonim válasza:
Hol amerikai focizik? :D Ha Jászberényben akkor lehet ismerem.
2014. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Biztos örül a reklámnak.

Hacsak nem te vagy :D

2014. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi nem en vagyok =D nem reklmanak szantam, csak felek beleszeretni... Pedig kezdek...
2014. okt. 5. 22:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt egy ? :D
2014. okt. 5. 22:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismeri valaki? Fontos lenne... Nem szeretnem elkapkodni a dolgot... De egyre kozelebb kerul a szivemhez ... :/ :c
2014. okt. 5. 22:39
 9/10 anonim válasza:
En ismerem :3 en a helyedben nem felnek =) en is beszelgetek vele :) nagyon cuki :3 *-* Velem nagyon kedves, pedig mar regota beszelunk :D szoval, gondolom veled is kedves marad ^^
2014. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És ez, hogy sok lánnyal beszélget bizonyítja azt is ,hogy 'nem fog leragadni 1-nél' :)
2014. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!