Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kisportolt vagyok, márkás...

Kisportolt vagyok, márkás cuccokba járok, mások szerint jóképű vagyok és mégis a lányok lenézően, lekicsínylően, szánakozva néznek rám! 60kg/165cm. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már szinte oda se merek menni a nőkhöz! A neten meg hiába írok bármit, hiába teszek fel bármilyen fényképet magamról,az eredmény nem kellek senkinek!


Az eszem megáll, van egy haverom is, egyidősek vagyunk és ő, nem akarom leszólni, de kopott nadrágba jár,olcsó cipőbe, igénytelen pulóverbe és a neten próbált ismerkedni, ő 80kg/182cm. Vele meg kapásból 4 lány is akar ismerkedni! Pedig nem is jóképű és igénytelen!


Az ész megáll, milyen férfiak kellenek akkor ezek szerint a nőknek?



2014. okt. 6. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne keress okokat. Legyen önbizalmad.
2014. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

tesó... alacsony vagy

170cm/17/L

2014. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kicsi pasi nagy egoval. Egyik sem túl előnyös. Előbbire vannak alacsony lányok is, de az hogy még a haverodat is lenézed, mert nem veti föl a pénz, háát...
2014. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A 165 centi elég durván alacsony sajnos, emiatt sok lánynál már nem vagy játékban. Azért hajrá, ettől még nem lehetetlen a helyzeted, csak fel kell készülnöd rá, hogy többen fognak visszautasítani, mint egy magasabb pasit.
2014. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A lányok nem szeretik az alacsony fiúkat... (feltételezem)


De az, hogy a haverod kopott farmerba jár, stb. az nem feltétlen az ő hibája. Ebben a korban anyuci, apuci tart el, ő fizeti ki a szép cipőt, farmert, stb., erre nem kéne igazán büszkének lenni szerintem.

2014. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem amitől valaki alacsonyabb, az nem lehet kizáró ok.

ha meg ő jó pasinak tartja magát, legalább nem álszerény. ez ígyis a jó!

2014. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kisportolt 60 kilosan? hahaa ha vannak kockáid az is csak azert mert sovany vagy
2014. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eleg sok lany magasabb nalad, koztuk en is, ez lehet a gond, huu de nehez kitalalni :D az meg a pics.@mat sem erdekli, hogy markas cuccokban jarsz, attol meg lehetsz gyoker, ahogy bizonyitottad is ezzel a kerdessel.
2014. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

idétlen vagy ennyi az egész ezt a nők hamar kiszagolják

az hogy szerinted jo képű vagy az egy dolog de más szerint is az vagy nemhinném

2014. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6-os. Dehogynem kizáró ok! A lányoknak inkább kell egy régebbi ruhás, jó kiállású 182cm-es, mint egy jó tanuló,rendes,jó rucis 165cm-es. A lányok a "jó pasi" fogalmát cm-ben mérik! Elhiheted, így van!
2014. okt. 6. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!