Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért köszön nekem mindig ez...

Miért köszön nekem mindig ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban,ha szembe jön velem vagy csak elmegyek mellette akkor köszön,vagy ma is össze találkoztunk és köszönt,jó én vissza köszönők mert nem vagyok bunkó de nem is ismerjük egymást.Szimpatikus vagyok neki akarhat valamit vagy csak hülyéskedik? Amúgy helyes lány,de nem tudom eldönteni kb 3-4 év van köztünk én 19 a lány kb 15-16 ránézésre.
2014. okt. 7. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyéskedésnek én nem tartanám szerintem, inkább pozitív és vagy szimpi vagy neki vagy tetszel is neki.
2014. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy egy szervcsempész.
2014. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Máskor meg megyek a folyosón és az mondogatta miközben szembe mentünk egymásnak hogy"Te,te,te"
2014. okt. 7. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt régen egy rajzfilm, az volt a címe, hogy Káposztás. Abban szerepelt egy Tete nevű lény, aki mindig ugyanezt mondogatta. Nem lehet, hogy a csaj rajongója ennek a mesének?
2014. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, akkor nem tudom biztosan akar valamit, de akkor már ennyi idő után odament volna hozzád, ha már köszönni meg ennyit megtesz, leszólítani miért nem szólít le nem értem.
2014. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!