Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk nektek mennyire jönnek...

Fiúk nektek mennyire jönnek be a kocka csajok?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mennyire mondhatom el magamról, hogy az vagyok, habár az időm jelentős részét a számítógép előtt töltöm játékkal (ha lehet akkor ne erre válaszoljatok), és mikor osztálytársammal beszélgettünk akkor mondta hogy a fiúk szeretik azokat a lányokat akik szoktak játszani.

2014. okt. 10. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ. ha nem vagy teljesen élettelen, hanem szeretsz a kockuláson kívül mást is csinálni, akkor teljesen jó :)
2014. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én imádom, mert az azt jelenti, hogy laza csaj! Nem idegtépő ribizli! :)
2014. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
igen ha kedves és jólekű lányról van szó
2014. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) egyébként igen szeretek mást is csinálni, rengeteget olvasok vagy rajzolok :)
2014. okt. 10. 19:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát elméletileg vonzó, ha egy lány hasonló érdekkörű, de akiket ismerek azok elég csúnyák és antiszociálisak.
2014. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az attól is függ mivel játszik.

De én inkább gamer csajnak nevezném az ilyet.

Számomra az a kocka csaj aki komolyabban ért az oprendszerekhez, vagy programozással foglalkozik stb.

Milyen játékokkal játszol?

23/F

2014. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mondhatom-e magamat szépnek :D de antiszociális biztos nem vagyok :)
2014. okt. 10. 19:16
 8/12 A kérdező kommentje:
#6-oshoz Igen akkor márinkább gamer mint kocka. A kedvenc játékaim: Assassin's Creed I-III., Portal 2, Prototype, Infamous és Last of us (habár ezeket csak akkor fogom majd játszani ha lesz ps3-am), Call of Duty stb. szóval inkább az ilyen kalandjátékok :)
2014. okt. 10. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek. :) Főleg azért is mivel én is több időt eltöltök a számítógép előtt.
2014. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a portal 2-t szereted az már jó pont nálam.

Nekem barátnőm is sokat gépezi, szoktunk egymás ellen is játszani 1-2 játékban. Én inkább informatikával foglalkozok, de napi fél-1 óra játék azért kell.

2014. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!