Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hívjam fel magamra...

Hogyan hívjam fel magamra figyelmét? Lépjek én vagy várjam meg hogy ő lépjen?

Figyelt kérdés

már bejelöltem azt a srácot akiről szó van de nem jelölt vissza.de azt láttam h keveset van fent meg szinte nincs is kint posztja.a profilképe is másfél éves...de azért félek h volt már fent azóta mióta bejelöltem és nem jelöl vissza direkt...amúgy sulimba jár ő végzős,1 évvel idősebb nálam. a suliban egyszer már így szemeztünk vagy nem is tudom minek mondani..talán csak feltűnt neki hogy sokat bámulom és idegesítette.de mondta bnőm hogy a haverja aki mellette ült ott mosolygott.vagy azon hogy én bámulom a haverját.vagy azon hogy ő is párszor rám nézxdd meg tegnap volt bombariadó..és mi hamar beértünk a terembe..kinézek az ablakon erre Gergőék(úgy hívják) elsétáltak az ablakunk mellett és nézett be.elvileg.de szerintem csak azért hogy lássa kik vannak a terembe.

és félek hogy észre se vett.vagy ha igen nem jövök be neki.félek a csalódástól.

tegnap amikor fizikán ültem ők kint tesiztek és egész órán az ablakra voltam cuppanva.

elvileg egyszer kétszer odanézett a mi ablakunkhoz azt mondta bnőm.bnőm azt mondja h menjek oda hozzá.és mégis mit monjak neki???azt hogy kezdek belédszeretni és rohadt helyes vagy,és kellesz nekem,de miél előbb mert belepuszutulok??nem hinném hogy ez lenne a legjobb megoldás..vagy menjek oda és kérdezzem meg mi újság??nem is ismerem..ez is kilőve....

a másik bnőm azt mondja hogy inkább ne kezdeményezzek ne én menjek oda hozzá majd ő odajön hozzám......se...

azt mondják hogy csak szépen mosolyogjak rá mint ahogy szoktam és nézzek a szemébe.tegnap..megyünk fel bnőmmel a dök-szobába..és akikor ők pont ott voltak a folyosón..a srác és az osztálya..és csak annyit hallottam h ott van..vagy vmi ilyesmit.és akkor a dök szobába bejött Geri (úgy hívják) 2 soztálytársa h osztálytársammal beszéljen..erre Geri meg beállt az ajtóba és elkezdett enni:DDD meg csak fülelt.meg sem szólalt,csak ott zabált az ajtóbanXDDD bán én ennek kifejezetten örültem és egyszer bele is néztünk egymás szemébe azt hittem elájulok ..olyan jó érzés..a gyönyörű barna szemeibe belenézni...és álmodozni hogy mi van ha összejön:'))) és az amikor csak látod őt a suliban még csak nem is szemből de látod h majdnem előtted megy és ez feldobja az egész napodat,akármilyen rossz volt előtte:')hát csak remélni tudom hogy rólam sugdolóztak és csakis jókat:'D na igen...de szinte minden szünetben próbálok elmenni az aulába hátha ott ül a haverjaival:3

vagy a termük előtt elsétálni:3

és az a durva hogy több mint egy hete minden éjszaka veel álmodok,de csakis jókat szerencsére:)

bár nem mindig emlékszek mit álmodok vele de tudom hogy benne volt Gergő és jó álom volt:$



2014. okt. 11. 21:55
 1/5 Tibohr ***** válasza:
Kiálts utána hogy: " Te sz ar túró kohány" , garantáltan felhívod vele magadra a figyelmét
2014. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az aulát úgy hívják hogy kacsaúsztató? :)
2014. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fuu ezek aztán az értelmes válaszok..emberek ti nagyon unatkozhattok.
2014. okt. 11. 22:24
 4/5 anonim válasza:
Második vagyok, nálunk is akkor volt tűzriadó és kíváncsi voltam hátha ugyan abba a suliba járunk. Amúgy csak nézz rá szépen és mosolyogj majd ha észreveszi akkor menj oda hozzá beszélgetni, vagy egy közös ismerősötök vigyen oda társaságukba akkor amúgy is könnyebb a társalgást fenntartani ha társaságban beszélgettek. Ezek után már ha egyedül van akkor is oda mehetsz hozzá bármilyen szöveggel.
2014. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)
2014. okt. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!