Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szerintetek mit...

Lányok, szerintetek mit gondol rólam? Titokzatos nagyon?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki azt hiszem nagyon tetszik most már nekem. Igazából egy baráti társasággal összeismerkedtünk és azóta eljárogatunk együtt szórakozni(Mármint a társasággal) Igazából nem nagyon tűnt fel, csak most pénteken döbbentem rá hogy nagyon tetszik nekem..nem tudom miért.

Reggel azt mondták nekem hogy állandóan néz, bámul engem és tuti tetszek neki. Nekem igazából fel se tűnt. Olyan közömbösnek érzem magam. Ebből nyilván senki sem tudná megmondani mit érezhet.. Szóval

Köszönök neki, aranyosan reagál, de semmi. Beszélgetést úgy kezdeményez hogy poénból mond valamit, de semmi többet. Rám néz.. tekintetéből nem tudom eldönteni, de olyan mintha nem is érdekelne.. De a többiek nem ezt látják.

tudom hogy hülyeségnek meg kevésnek tűnik de szerintetek?



#ismerkedés #titokzatosság #nem tudom mit gondol rólam
2014. okt. 12. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
igen bejössz neki
2014. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem is tetszel neki, de biztosan bír
2014. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!