Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok olyan normális, kulturá...

Tudtok olyan normális, kulturált helyeket, illetve fórumokat ahol lányok-lányokkal tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok és fogalmam sincs, hogyan lehetne normális lányokkal ismerkedni, akik mondjuk nem liberálisak vagy nem primitíven azok...ez csak egy álom, hogy ilyen van?

2014. okt. 20. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pl itt...
2014. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ez tapasztalat? :)
2014. okt. 20. 12:07
 3/19 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, itt minden leszbi 50 körüli pocakos férfi.
2014. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
több lány keresett már itt kérdésben partnert :)
2014. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"lány" :D
2014. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én relaítve normálisnak tartom magam, de nem értem, mi a baj a liberalizmussal?
2014. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Itt.

Tapasztalat... :D

De azért tudni kell kiszűrni a pasikat. ;)

2014. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

"akik mondjuk nem liberálisak vagy nem primitíven azok..."


WTF?!

Úgy érted, egy jó nemzeti érzelmű leszbikust keresel, akivel közösen gyűlölhetitek majd a melegeket, isten áldásával???


Eljártok majd a melegfelvonulásra, és majd a kerítés KÜLSŐ oldaláról vörös fejjel, habzó szájjal ordítjátok együtt, hogy "MOCS-KOS BUZІK"?


Így tervezted?


Vagy csak úgy szépen csendben kinyaljátok a titeket elnyomó isten-haza-családos keresztény kurzus sеggét, akik bevésték az Alkotmányba, hogy itt sosem lesz melegházasság?


35 N L

2014. okt. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
88%

Kedves 8. hozzászóló! Azért nem gondolsz bele,hogy lehet,hogy ezek a megnyílvánulások miatt írta ki ezt és pont belecsúszol a primítivség fogalmába. Azért ennyire kikelni egy kérdésen, nem kellene. A másik meg honnan veszed,hogy a jobb oldalon áll? Illetve, ha ő a magán életét nem kívánja a nagy közönség elé vinné, nem ért egyet a meleg felvonulásnak ezen formájával és még sorolhatnám tovább akkor már egy gyáva, gerinctelen valaki? Mert burkoltan erre céloztál... Nem kell egyet érteni, hangot is adhatsz neki, de ennyire támadni és azért olyan dolgokat sziddni nem kellene... isten-haza-családos keresztény kurzus sеgg? Ilyenről szó sem volt. Miért kell mondjuk a vallást, a hazát és egyéb dolgot belekeverni a szexualitásba? Ez mind a két oldalra igaz, de azért kurzusnak hívni az alapvető emberi igényeket. A hit kell, ahogy a család és a haza is. Ezek erősítenek meg minket. Jó nemzeti érzelmű leszbikus miért ne lenne? Azért mert mondjuk leszbikus attól még szeretheti a hazáját... és nem hinném,hogy vöröslő fejjel szidná a melegeket... Minden csak felfogás kérdése. Azért ne járasd le magad ennyire, mert ezt kultúráltabban is át lehet addni és ismeretlenül, nem kéne támadni. Vagy provokálsz?

Aztán meg a másik, ha Te liberálisnak érzed magad akkor ne felejtsd ki a hármas eszmét... Szabadság Egyenlőség Testvériség! A testvériség nálad látom Káinnál és Ábelnél kezdődik! :) Én meg vagyok házasság nélkül is, sőt nem az számít,hogy valaki szereti-e a másikat vagy sem,hogy egy életen át összetartoznak-e vagy sem. A házasságot, mint a többi vallási dogmát, előírást stb az emberek találták ki... nem Isten.

2014. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen fórumok...legalábbis jelenleg. De kijavítom magam mert rosszul fogalmaztam.Vannak a neten oldalak és lehetőség is arra hogy olyan fórumok legyenek ahol ellehetne beszélgetni értelmesen kulturáltan.Nem feltétlen világ megváltó dolgokról...mert nem kell mindig arról beszélni vagy hogy kinek milyen problémája van éppen. De arról is lehet(ne). Csak hogy ha szétnézünk az interneten mindenki hirdetget, hol komoly(?) kapcsolat reményében, hol futó kaland reményében. Így ha felmész a fórumra joggal érezheted az egészet húspiac ízűnek. És csupa ilyen van vagy a társkeresők.., ahol szintén nem igazán folynak érdemi beszélgetések lehet böngészni az adatlapok között. Ahol szintén megfordul sok alkalmi partnert kereső vagy olyan akinek csak az adatlapja "nő". Ne ítélkezzünk én sem akarok csak hát mások az igények és ezt nem árt tisztázni. Én nem vágyom 15-20 év közötti partnerre vagy olyanra aki 20onéves ugyan de bőven a kamasz korosztályt képviseli. Mert állandóan bulizik vagy olyan személyisége stílusa ami miatt nem tudok felnőttként ránézni. Ez most lehet hülyén hangzik de lehet a kérdező is erre gondol. Ezzel nem akarom senkire látatlanba azt mondani hogy ezért kevesebb, vagy értéktelenebb ember, mert ő ennyire laza csak általában nem jön be az ilyesmi, és nem is nagyon találom meg a hangot az ilyen emberrel. Kérdés hol vannak az idősebbek vagy azok akik visszafogottabb stílust képviselnek? Gondolom nem vállalják magukat. Amit látok csak az én szubjektív véleményem.
2014. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!