Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy korábbi balul végződött...

Ha egy korábbi balul végződött ismerkedés kapcsán megkeres a lány, hogy félreismert, és szeretné újra megpróbálni, ti adnátok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy engem hanyagolni kezdett, mert állítása szerint hazugnak gondolt engem. Aztán kiderült, hogy rólam terjedtek rosszindulatú pletykák, amiket elhitt. Emiatt más pasikkal ismerkedett, és végül négy hónapig együtt is voltak az egyik sráccal, eközben teljesen megszakadt közöttünk a kommunikáció.


Azt mondja, hogy nem volt jó kapcsolatuk, mert végig én jártam a fejében, hogy hazudtam neki, de később kiderült, hogy végül is őszinte voltam vele, csak volt olyan naiv, hogy megette a pletykákat, tehát anno félreismert engem, és utólag beismerte, hogy mégis jó lennék neki.


Nem tudott bennem megbízni, de megismerve, hogy mi történt pontosan, felvilágosodva már tisztán lát, és többet érez irántam.


Ti hogy döntenétek?


2014. okt. 26. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy a tüske, kérdés kihúzva milyen heg marad utána:)
2014. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy esélyt megérdemel.
2014. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj annál akivel 4 hónapig oly jól elvoltál:)
2014. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én adnék neki még egy esélyt. bár azért kérdőre vonnám, hogy miért a pletykáknak hitt és miért nem kérdezett meg téged, miért nem neked hitt inkább.
2014. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát az első reakcióm az volt,, bármilyen komment elolvasása nélkül, nehogy befolyásoljon bármi, hogy nem érdekelne, mennyen a francba, akkor ő dobot most dobd te, úgy az igazán jó.


De egyébként tényleg,, nem kell köszi.

2015. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!