Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt retrogamer lányok,...

Vannak itt retrogamer lányok, akik szívesen barátkoznának hasonló érdeklődésű pasival?

Figyelt kérdés

Barátkozás alatt barátkozást értek, nem kapcsolatot keresek.

Meg azt is tudom, hogy egy barátság jóval több a hasonló érdeklődési körnél, de azért egy bizonyos alapot adhat a dolognak. :


2014. okt. 26. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz, és hány éves vagy?
2014. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csajje de mit értesz "retro game" alatt?
2014. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én igazából a régi NES- és SNES-játékokért vagyok oda, főleg platformerekért. Szóval nem az FPS-vonal, ami igazán megfogott. :-)

A kor meg szerintem barátságnál mindegy, de amúgy 30. De van 50 éves és 16 éves barátom is, szóval szerintem ez annyira nem lényeges dolog.

2014. okt. 27. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, ha vagy 300 km-rel arrébb vagy, akkor nem tudom milyen barátság alakulna ki. A kor pedig kíváncsiság, szerintem azt sem rossz tudni.
2014. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-vagy
2014. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért érdeztem, mert nm tudom mi manapság a "retro" - számomra kb. minden ami 2000 előtti, DOS, NES, SNES, SEGA, Tiger Games és CASIO kvarcjátékok, korai windows játéok, commodor, ATARI meg a pong :D
2014. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 Persze, teljesen igazad van, és bocsánat, ha kötekedésnek vetted, amit írtam, nem ez volt a szándékom. :$ :-)

Helyileg pedig ez a kedves, szutykos nyugati határszél, pontosabban Győr-Moson-Sopron megye.

Te - ha nem illetlenség megkérdezni - hány éves vagy, és merre laksz?

Hogy 300 km-ről milyen barátság tud kialakulni, azt nem tudom, de tapasztalom, hogy pl. kapcsolatban egy ekkora távolság nem feltétlen elháríthatatlan akadály ;-) Hogy barátságnál az-e, ez ügyben nincs tapasztalatom. :-)


#6: jogos kérdés, de szerintem is kb. 2000 környékén lehet meghúzni a "retro-határt" videójátékoknál. Persze, ez olyan dolog, hogy amikor ezekkel játszok, (általában) nincs az az érzésem, hogy na most egy retro játékkal játszok, nekem ez a természetes. De tudom, hogy az emberek zöme a kb. 2000 előttieket már retrónak tartja.

2014. okt. 27. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!