Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha jellemzem magam minden...

Ha jellemzem magam minden pozitív tulajdonságomat kiemelve E/3-as személyben, akkor tényleg rám írnak?

Figyelt kérdés

Csak mert észrevettem, hogy sokan kiírják, hogy srácok, "mit szólnátok egy ilyen lányhoz?" Szép, vékony, kék szemű, szőke hosszú hajú. Kedves, vicces, okos ugyanakkor nem okoskodó, max csak viccből és szeret szeretni... :D stb.

Ez beválik? xd

L/17


2014. okt. 28. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Így is ràd fognak írni :D
2014. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így, hogy rákérdeznek nem tolonganak :DDD xd
2014. okt. 28. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Anélkül is rád írnak, mivel lány vagy. Igazából csak a nemedet és a korodat kell kiírnod, és kapsz 200 privátot.
2014. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
így hogy jellemeztem magam és rákérdeztem nem jött, amúgy igen, szinte minden válasznál jön legalább egy privát, ha megadom a nemem és korom :DDD
2014. okt. 28. 17:17
 5/5 anonim válasza:
Ha csak annyit írsz, hogy "l" máris 10-en rád írnak... Szóval ezt veheted egy határozott igennek! :D
2014. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!