Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy érdekes kérdés! Miért van...

Egy érdekes kérdés! Miért van az, hogyha nagyon jól elbeszélgetek valakivel, akiről nem tudom, hogy kicsoda, nagyon jól megy minden, várom, hogy írjon, stb? De amikor megtudom, hogy hogyan néz ki és nem túl szép akkor 1 perc alatt megváltozik minden!

Figyelt kérdés

Már több olyan is volt, hogy fórumokon vagy itt összetalálkoztam pár velem azonos érdeklődésű lánnyal, és nagyon jól elbeszélgettünk, vártam h írjon és mindig jókat beszéltünk!(skypeon pl)

Azonban amikor bejelöltük egymást fb-on, és láttam, hogy csúnyácska, akkor màr beszélni se akartam vele!

Miért van ez?

Ennyire számottevő, hogy mennyire szép valaki?

Ha élőben látnám ezeket az embereket, nem is kezdeményeznék beszélgetést velük, azonban amíg nem tudom, hogx kik ők, addig remekül megy minden.


2014. okt. 29. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván neked számít ennyit a külső.
2014. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azért mert nem beszélgető partnert, hanem társat keresel.. és amint kiderül, hogy nem az eseted kiábrándulsz belőle mert elveszik az ideális képed, hogy majd ő lesz az asszonyod.
2014. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálad lehet hogy ennyire számottevő.

Nálam is van olyan, hogy felveszem, aztán lesek nagyokat, mert nem erre számítottam, de továbbra is tartom a kapcsolatot, mert ha jól kijövök vele, akkor miért üldözzem el?

2014. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, erre rájöttem, de miért?

Tudom hogy belsore kiveteles embereke es remekul egyet ertek veluk, azonban baratnak se kellene valamiert...

2014. okt. 29. 23:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy milyen célból írsz valakinek. Ha például egy hobbival kapcsolatos fórumon leveleznél egy másik felhasználóval akkor valószínűleg nem igazán érdekelne, hogy néz ki. Viszont ebben a helyzetben lányt kerestél, partnert és számít a megjelenés.
2014. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ember mindig egy rakás elvárással indul csatába...:) Külső megfog, belső megtart, jó szex összeláncol.
2014. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tarsat keresek, baratkozni se szivesen baratkozok veluk.

Felek hogy ha meglat veluk valaki akkor kibeszelnek a hatam mogott vagy ilyesmi..

Ugy beszelek mintha nem is emberek lennenek :D ur isten de gaz..

Szegyellem is magam miatta

2014. okt. 29. 23:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon adsz a külsőségekre, bár ha nem szeretnél velük kapcsolatot nem értem miért zavar az ha egy lány a te véleményed szerint csúnya, attól még beszélgetni lehet és barátok is lehettek.
2014. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert gyerek vagy!
2014. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most megválaszoltad magadnak a kérdésed.
2014. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!