Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lesz így valaha is valakim?

Hogy lesz így valaha is valakim?

Figyelt kérdés
Nem rég ért véget egy hosszú kapcsolatom, teljesen kiábrándultam a szerelemből. Előtte tudtam szerelmes lenni, vagy legalább vonzódni a hasonló személyiségű emberekhez, mint amilyen én vagyok és akikkel jól kijöttem(ritka volt). Most viszont amíg új a dolog, friss az ismeretség, addig érdeklődő vagyok, aztán max. 2 hónapig tart ezaz állapot és hiába tudom, hogy Ennyi idő kevés ahhoz, hogy kiismerjem a másikat, mégis elvesztem az érdeklődésemet és nem tudom Közelebb engedni magamhoz az illetőt, bármennyire is kitartó. Ennyi idő alatt még a csókig sem jutottunk el, rosszabb esetben a találkozásig sem. Introvertált ember vagyok, nem az a bulizós fajta, zárkózott, de megfelelő társaságban oldódom. Kedvesnek tartanak az ismerőseim, és nem is vagyok egy bányarém, megnéznek az utcán, mégsem közelednek felém. Úgy érzem, Sosem lesz már kapcsolatom, hiába vagyok fiatal. Mit tanácsoltok azon kívül, hogy járjak el szórakozni, mert az nagyon nem az én világom? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. :)
2014. okt. 30. 00:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha szép feneked van, írj privit
2014. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi számít szépnek? :D De örülnék, ha nem az alapján ítélnének meg.
2014. okt. 30. 00:52
 3/13 anonim ***** válasza:
látom, átlátsz a szitán
2014. okt. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kiégtél,ez után nincs visszaút,érezd magad úgy ahogy vagy,add magad könnyen idegeneknek,de cserélgesd őket gyakran,mert ez van kiégtél,de élvezhető ez is,nem bánkódnod kellene. :)
2014. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
életkor?
2014. okt. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem magam, mintha így lenne, de első és egyetlen kapcsolat így kicsinált volna? :) Remélem, hogy csak ideiglenesen, mert szeretethiányom van.
2014. okt. 30. 00:59
 7/13 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2014. okt. 30. 01:00
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
nincs olyan hogy időlegesen.Ezen átestél ez van,majd kihal belőled,sok szexet meg csokit neked.
2014. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van, akit egy viszonzatlan szerelem is így kicsinál. A tünetek hasonlók. Azt mondják, az idő segít. Időzavarban meg szerencsére még nem vagy.
2014. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A feldolgozásban segít az idő. Már nem bánkódom miatta. Inkább az fáj, hogy képtelen vagyok újra szeretni. És nem tudom, Meddig fog ez még tartani. Napközben elfoglalom magam, de Esténként rámtör a magány.
2014. okt. 30. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!