Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én gondolkodtam el ezen?...

Csak én gondolkodtam el ezen? Csak engem zavar kicsit?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú.

Szóval van 2 tényleg jóképü tipikus "szépfiú" barátom.

De egyszerüen nem használják ki ezt az adottságukat.

Konkrétan arra gondolok hogy mind kettőnek olyan barátnőji voltak hogy nekem esküszöm semmilyen szemszögből nem jönnek be, de nemhogy nekem még ismerős körbe senkinek sem. Én meg átlag arcommal sokkal jobb csajokkal voltam(nem nem egónövelés, csak hasonlitási alap)

DE nekem azokat a csajokat nehezebb volt felszednem a külsőm miatt.

A lényeg hogy ez a 2jóképű gyerek, mind kettő szép kék szem és sötét haj jó arcforma szép mosoly.

De ahogy öltözködnek, meg a hajukat hordják, annyira elromtja az arcukat+ nemtudnak megfelelően viselkedni.

És azon gondolkodtam hogyha nekem lenne ilyen arcom én annyira kitudnám használni, felöltöznék rendesen+ normális haj jó viselkedés és tapadnának a csajok, de ezek meg áhhh...

És igen irigy vagyok, mert istentől megkapták ezt a "adottságukat" és nemhasználják ki.

olyan mintha kapnál egy BMW-t de te a szakadt Ladávál járnál mert az is elvisz A-ból B-pontba.

Vélemények? vagy csak szinplán hülyevagyok ássam el magam? XD



#arc #szépfiú #jókép
2014. okt. 31. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Van ásód?
2014. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar.

Gondolom majd később kihasználják.

2014. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit nekik!
2014. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is csak azért volt barátnőm mert jól öltözködök (ezt hallom vissza) de ha nemlenne ilyen a stilusom sztem soha nemlett volna barátnőm.
2014. okt. 31. 00:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy hulye han ok azok v eretlenek

Am leirod privatba h hogyan szedted oke ossze?:D erdekelne

2014. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló.

mivan?

mit irjak le? mert nem értelek, olyan jó a helyes írásod.

2014. okt. 31. 00:33
 7/10 anonim ***** válasza:

"olyan barátnőji voltak"

LOL.

2014. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Az élet értelme válasza:
adj nekik egy két pofont rázd helyre és tanítsd meg élni őket ez a te felelőséged(: nekem is segitettek egy páran és javul a helyzet.
2014. okt. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es

ugyértem hogy ahoz az archoz képest lehetett volna sokkal szebb barátnője is.

De mivel igénytelen öltözködés meg igy ápolatlan külsö (nem volt büdös meg fürdöttxd) de nem adott annyit magára.

2014. okt. 31. 00:36
 10/10 anonim ***** válasza:
A szépség relatív kedves kérdező. Ha nekik azok a lányok jönnek be, akikkel jártak, azzal mi a baj? Lehet nem is valami bombanőre vágynak csupán egy átlagos lányra, aki nem ribi.
2014. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!