Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nagyon...

XHaldyr kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem rég összejött egy sráccal, pont mielőtt léptem volna, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve ismerem látásból a lányt,nem volt alkalmam mélyíteni a kapcsolatunkon mert teljesen más társaságba vagyunk..De mindig "figyeltem" ha láttam,régóta tetszik,emiatt suliba oda is akartam menni hozzá de valahogy sose jött ki jól..Aztán nem rég 3-4 hete összejött egy sráccal aki szerintem undorító és nagyon nem illik hozzá.. ( egy füves Yolo Swag gyerekről van szó ) ezután próbáltam túllépni rajta,de valahogy egyre többször futottunk össze itt ott folyosón,parkba,kebapozóba,még a tescoba is találkoztunk..ilyenkor mindig beszélgettünk egy két percet..de a komolyabb fordulat akkor történt amikor 2 hete meghívott egy barátom (aki fotós) képeket csinálni mert mondtam neki,hogy szeretnék pár új képet mert lassan 2 éve nincs normális fotó rólam..:D A lány modellnek tanul és őt is elhívta a barátom erre a "fotózásra" itt beszélgettünk úgy pár órát közbe és haza is kísértem,azóta napi szinten 3-4 órát beszélgetünk facebookon..De nem jutok tovább és nem tudom,mit mondjak neki,vagy hogyan? Szereti a barátját és nagyon rosszul esik amikor róla áradozik. Úgy érzem egyre jobban kedvel vannak célzásos gesztusai de néha mintha kicserélnék és csak a barátja lenne. Mit lehet ilyen helyzetbe csinálni? Én 18/F ő 16/L.


(Köszönöm,hogy végigolvastátok.:) )



2014. nov. 6. 23:03
 1/5 anonim válasza:
79%

"Ez a hajó már elment...."


De majd jön másik.

2014. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ugygondolod h megeri a lany azt h addig amig a baratjaval van szenvedj mellette, az idot amit ez alatt ra pazarolsz (ami akar tobb ev is lehet) es addig masokat szalaszhatsz el. Ha ezeket mindet vallalod mert ez a lany nagyon nagyon megerdemli nincs senki aki lebeszelne rola... Merlegelj, donrsd el h megeri-e aztan cselekedj ami szuksegeltetik. Nálam már ez az aradozos stilus nem jön be, gusztustalan és csak 'dicsekednek' h milzen jo pasijuk van. Persze ezt nornalis keretek kozott is meg lehet tenni szolidan...
2014. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy áradozik,csak például ilyeneket mond,hogy : Nagyon aranyos volt,mert kijött elé a buszhoz. Meg hozott neki csokit.. ilyesmi.

Nem ér annyit de bízok benne,hogy nem lesz egy olyan hosszú kapcsolat,főleg a srácból kiindúlva.


Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2014. nov. 6. 23:17
 4/5 anonim válasza:
Csak egy dolgot tanácsolok illetve kettőt. Első vigyázz hogy ne legyél a lelki szemetesládája mert akkor csak a barát zónában leszel örökre. Második ha Szerinted Megéri várni akkor várd ki míg szakít a barátjával 16 évesen általában nem sok a hosszú kapcsolat inkább csak szalmaláng életűek.
2014. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek,ezek a kapcsolatok általában nem hosszú életűek.

Figyelj,szerintem ezt kéne tenned:

Ismerkedj másokkal is,nehogy emiatt a lány miatt szalaszd el a nagy Őt. Viszont vele is tartsd a kapcsolatot.Hogyha szakítana a barátjával,te ott leszel mellette.És lehet,hogy akkor talán sikerül összejönnötök. Szerintem ez így lehetséges.Tehát:ismerkedj másokkal is,de vele is tartsd a kapcsolatot.

Ja,és az nagyon jó dolog,hogy így sikerült összebarátkoznotok! :) Kitartás!

2014. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!