Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azért vagyok ilyen, mert...

Azért vagyok ilyen, mert fiatal vagyok, vagy ez mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Ha észreveszem azt,hogy akar engem a csaj,akkor vége mindennek,onnantól nem veszem komolyan,nem igazán érdekel.

Ha minden álmom volt ez a csaj,akkor sem érdekel,ha megérzem azt,hogy én is érdeklem őt.


Mindig az a lány érdekel,akit nem kaphatok meg.



2014. nov. 8. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális, és lehet, hogy a jellemed ilyen és ilyen is marad. Mindenki a legjobbat akarja magának, és attól, hogy tudod, hogy bármikor megkaphatsz valakit, annak a valakinek az értéke csökken a szemedben. Azért vágyunk azokra, akiket nem kaphatunk meg, mert saját magunknál értékesebbnek ítéljük őket. Hiszen gondolj csak bele, ha nem gondolnád, hogy az a lány értékesebb nálad, akkor nem gondolnád azt sem, hogy nem kaphatod meg. Ugyanígy, ha egy lány akar téged, automatikusan tudod, hogy értékesebb vagy nála, és elveszíted az érdeklődésedet. Ez az egész eléggé tudattalan szinten működik, de működik mindenkinél. Így vagyunk kitalálva.


Amiatt ne aggódj, ha rád ez különösen igaz. Előnyödre válhat, mert arra motiválhat, hogy folyamatosan egyre többet hozz ki magadból, hogy egyre értékesebb lányoknál lehessen esélyed. De ha már itt tartunk, egy tipp: mindig _magadért_ hozz ki még többet saját magadból, soha ne egy lányért vagy akárki másért. Ha egy lányért teszed, a lány meg fogja érezni, és ugyanúgy érezni fogja, hogy értékesebb nálad, hiszen te akarod olyan nagyon őt. :)

2014. nov. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na ezzel ugyanígy vagyok (lány vagyok:D)
2014. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!