Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt hiszem, "beleestem" a...

Azt hiszem, "beleestem" a gyakorlatvezetőmbe! Megvárjam, amíg kiforrja magát vagy jobb, ha kiverem a fejemből?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, sajnos nagyon tapasztalatlan vagyok a kategóriában! Másnak meg sajna erről nem merek beszélni :S


20 éves lány vagyok és egy komoly egyetemre járok, eddig még nem volt barátom, mert nagyon zárkózott voltam, egyetemen meg szinte egy "őrült" (most nem bulizásra, ivásra kell gondolni), hanem nagyon szélsőséges a természetem, elég habókos lettem. Ezt csak azért írtam le, hogy nem-e ebből származik ez a dolog.

Szóval van egy 31 éves gyakorlatvezetőm, akiről hallomásból tudok innét-onnét dolgokat, hogy szegény elég "nyámnyila" egy szempontból, a kollégái mindig kihasználták és hogy nagyon jólelkű. Nemtudom, nekem nagyon szimpatikus lett és azt hiszem beleestem. Nincs barátnője a miatt amiatt fenn írtam. De nagyon okos, kedves és segítőkész.


Most ilyenkor mi a megfelelő? Jobb, ha elfelejtem? Most elvileg sajnos passzíválnom kell a következő félévemet, de beszéltem vele, hogy hadd kerüljek majd az ő csoportjába, mert sajnos kövi félévben nem megyek tovább vele a csoportban és akkor is azt mondta, hogy persze segít ha tudd.


Légyszi komolyan válaszoljatok, nem tudom hová tenni és egyáltalán hogyan lehet lépni egy ilyen szituban! (Amúgy "szegény" külsőre sem egy szépség)



2014. nov. 14. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzánk jönnél szakdolgozni egyből el is feledkeznél a gyakorlatvezetődről.
2014. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én is egy bonyolult személyiséggel rendelkezem, amúgy manapság sztem a korkülönbség az nem akadály ilyen szempontból.
2014. nov. 14. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez természettudományi képzést adó egyetem?
2014. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne verd ki a fejedből

majd meglátod hova juttok el

kezdeményezz finoman

2014. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És hogyan? Mert őszintén gőzöm sincs erről, ha még esetleg korombeli lenne és nem a tanárom úgymond, de felé hogyan lehet jelezni egy ilyen dolgot?
2014. nov. 14. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!