Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nök. Nektek a "társ" fontosabb...

Nök. Nektek a "társ" fontosabb, vagy az hogy "menő" férfi legyen?

Figyelt kérdés

Nyilván a kettő együtt lenne jó. :) De mi az ami jobban számít? Valakinek az a fontos, hogy társa legyen, mert inkább a biztonság és a nyugalom a fontos. Más nő meg esetleg attól érzi magát nőnek, ha a férfi mellette egy népszerű, menő valaki, aki mellett ő is nő lehet, mert egy szimpla társ mellett meg nem érzi, hogy ő nő, viszont egy menő férfi mellett pedig igen, mindegy, hogy esetleg magányos és társtalan belül, de nőnek érezze magát.


Főleg 20 felettiek válasza érdekelne.

Férfiként kérdezem, amolyan közvéleménykutatás, ki mit gondol erről...


2014. nov. 16. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Volt már "társam" és nem volt jó. (Utálom a biztonságot és a nyugalmat.) Akkor már inkább a második, bár a népszerű, menő embereket nem szoktam nagyon szimpinek tartani szóval az sem lenne jó. Igazából egyedül lenni lenne a legjobb.
2014. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Társ, nőnek bárki mellett érzi az ember magát, lévén az, és főleg egy embernél önmagán múlik, hogy minek tartja magát.
2014. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Társ, mert az az, amire egy életen át szükségünk van. Most lehet hogy menő valaki, de az mit fog érni 20, 30, 40 év múlva? :)

Persze attól még "menő" is lehet, meg nyilván valamennyire a stílusa, kinézete is számít, de teljesen egyértelmű, hogy társat keresek, nem pedig menő pasit, akivel tudok villogni.

2014. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz menőnek lennie a férfinek, hogy a nő nőnek érezze magát mellette! Elég, ha igazi férfi!


Nekem ez a fontos... társ legyen, és igazi férfi!

2014. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Társ...Én is arra vágyom már
2014. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A valóság az, h összejönnek az utóbbival, mivel a kisportolt teste, a huncut mosolya, a hatalmas farka miatt isteni vele a szex.

Az előbbit meg lelki szemetesnek használják.

2014. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után az ember kinövi a menő dolgot , és egy idő után már semmi nem fontosabb egy kapcsolatban mint hogy jó társad legyen
2014. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Testi-lelki-szellemi TÁRSAK vagyunk.

Hogy menő? kit érdekel? ki szerint menő? ha másoknak nem szimpatikus/nem szimpatikus az miért érdekes? (N)

2014. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Társ. De nem azért, hogy legyen mellettem valaki, hanem hogy ő legyen mellettem :)
2014. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy az igazi,hogy a kettő együtt. Bár a "menőséget" kivenném belőle, arra nincs szükségem. De mindenképp legyen férfi, nézzek fel rá, tudjon megvédeni. (nem fizikailag értem elsősorban). És persze rendesen meg tudjon dugni. (bocsi a nyersségemért,de ez a lényeg). Társnak is fontos, hallgasson meg, legyen a támaszom,ha épp arra van szükségem. A kettő nálam összetartozik,mert ha az első hiányzik akkor idővel unalmas lesz, ha a második hiányzik,akkor meg hiába a jó szex, egy idő után a kapcsolatban is egyedül érzem magam, és befordulok. Szóval én nem tudnám külön szedni a kettőt. Ha nagyon muszáj választani...nekem hamarabb kezd el hiányozni a jó szex és a férfiasság,mint a néha unalmas nyugalom..:)


26/N

2014. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!