Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők/asszonyok/nőstények...

Lányok/nők/asszonyok/nőstények lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én egy roppantul okos, magas, jól szituált úriember vagy hatalmas kakukkkapitánnyal.

Alig töltöttem még be a 32-t de már van egy sikeres cégem külföldi kapcsolatokkal és feltehetően ez tovább bővül. Szóval velem lenne lehetőséged utazgatni egyenlőre Európában de később ki tudja.


Szóval azt gondolom közel tökéletes vagyok két dolgot leszámítva:

- Imádom a csacsikat. Nem szexuális értelemben természetesen, de megőrülök értük és órákig tudom őket simogatni és kényeztetni.

- Amit az első fejezetben leírtam, abból egy szó sem igaz, de hé egy pillanatra jó volt eljátszani a gondolattal. Ha van kedvetek írjatok és küldök képet is a szőrös... csacsimról.


30F



2014. nov. 16. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora parasztta inkább nem,köszi.
2014. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mekkora az akkora ?
2014. nov. 16. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így estére feldobta a napom, nagy dumás vagy az biztos! :D
2014. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, duma az van.

De más meg gondolom, nincsen - mert akkor nem errefelé rontanád a levegőt.

Szóval nem hiszem, hogy nagyon akarnának itt ismerkedni veled.

2014. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőstények? A férfiak szőrös állatok. :D

De amúgy válasz a kérdésere: olyan 30 évessel aki ezen az oldalon lóg, biztos nem.

A dumád nekem is feldobta a hajnalomat, nem tom eldönteni hogy vicces-e vagy bunkó. :D Esetleg nem 100-as?

2014. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!