Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit egy játékban ismertem meg, elég jó barátok lettünk, én többet is akartam, ő nem, szóval barátok maradtunk. Lett egy pár fiú ismerőse is, akik jó részének szintén bejött, majd az egyikkel alakult a dolog, és ezért a fiú ismerőseivel, (akiket nem a játékban ismert meg azokkal is) direkt kevesebbet beszélt. Ez eddig oké, de a fiú akivel alakult a dolog, megunta hogy sokáig nincs semmi ezért talált egy másik barátnőt, ezen kiakadt, és azt mondta hogy hiába hogy a csávó kiesett a képből, még nem kéne tartanunk a kapcsolatot, nem igazán akarta elmondani se hogy miért, de annyit kiszedtem belőle hogy rá emlékeztetném mert hogy ugyanott ismert meg engem is, meg hogy mivel én többet is akartam ő úgy nem tud a barátom lenni. DE! Ezt több hónapja tudta hogy én többet is akartam, és akkor még nem igazán zavarta, mondta hogy kevesebbet kéne beszélni, de attól még ugyanúgy rám írt meg ilyesmi most akkor miért van ez így hirtelen hogy a barátom sem akar lenni? Nem mellesleg múlthét pénteken találkoztunk (először) élőben. Nagyon bírtam ezt a csajt, a gondolkodását, a stílusát, mindent, egy hét alatt majdnem annyira megkedveltem mint a legjobb barátaimat! Fáj hogy elvesztem a barátságát, tényleg egy kincs volt. Szerintetek ezt most miért tette?
2014. nov. 18. 23:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Az esetleges félreértés elkerülése végett: *Az "egy hét alatt majdnem annyira megkedveltem mint a legjobb barátaimat!" a pár hónappal ezelőtti megismerkedésünktől számítva kell nézni és nem a találkozástól.
2014. nov. 18. 23:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Érthetőbben is megfogalmazhattad volna, hatszor kellett újraolvasnom egy-két mondatot.

Amúgy szerintem azért nem akar még csak a barátod sem lenni, mivel tudja, hogy te többet érzel, nem akarja, hogy fájdítsa a szíved.

Ettől függetlenül még érdekli mi van veled és azért keres néha.

2014. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De miért pont most így hirtelen, régebben túl nagy baja nem volt vele.. Meg ahogy írta, eléggé úgy tűnt hogy semmilyen kapcsolatot nem akar, szóval nem hinném hogy valaha írna még.
2014. nov. 19. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!