Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen lenne élőben?

Milyen lenne élőben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy ideje ismerkedek és nagyon jól megvagyunk. Vannak dolgok amikben egyet értünk és vannak amikben meg nem.

Egész jó a viszonyunk a másikhoz, de még nem találkoztunk.

Mindketten kicsit, hogy is írjam, félősek vagyunk. Nem nagyon vagyunk beszédesek, de így interneten keresztül elvagyunk.

Ha találkozunk is így lesz vagy csak ülünk egymás mellett? :D

Valaki volt már ilyen helyzetben? Mi volt az első találkozásnál?



2014. nov. 20. 16:46
 1/8 anonim válasza:
Hát, ha jól elvagytok akkor biztos van közös témátok amikről tudtok csevegni de fel is dobhatsz témákat, aztán csak lesz valami :)
2014. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Megesett velem is hogy facebookon írtam rá egy lányra akiről tudtam hogy értelmesebb fajta, de csak köszönő viszonyban voltunk. Igazából csak női társaság kellett hogy felejtsem az exem. Két hónap csevegés után hívtam el. Azért nem volt gond mert két hónap alatt rengeteg minden kiderül a másikról még online is, jól is sült el a dolog, én is azt gondoltam hogy nem a beszédes fajta, de aztán 1 óra alatt 5 mp szünet nem volt. :D

Azért arra készülj fel hogy teljesen más lesz mint neten, JOBB. :D

2014. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Az a baj, hogy már nagyon sok témát kiveséztünk és félek attól, hogy nem lesz miről beszélni.


#2

Itt is már egy ideje zajlik a kommunikáció, de az a helyzet, hogy ha olyannal kerülök szembe aki tetszik nekem akkor lefagyok.

Neten keresztül vagy ha olyan valakivel beszélek akitől nem szeretnék semmit az megy.

Ebben viszont reménykedek, hogy jobb lesz, hogy látom a reakcióit és magát a teljes embert.

Mindig is idegen volt nekem ez a fajta kommunikáció fajta, jobb szeretem látni és érezni a beszélgetőpartnert. :)

Köszi az eddigi válaszokat.

2014. nov. 20. 17:23
 4/8 anonim válasza:
Mintha én írtam volna ezt az egészet, teljesen ugyanilyen vagyok :)
2014. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nos, én is hasonló véleménnyel voltam az első találkozásunk előtt, ami egy icipicit nyögvenyelősen indult, de 15 perc után mintha mindennapos lenne, hogy mi személyesen beszélünk :D

mondjuk addigra mi már több mint 1 éve ismertük egymást

de a kövi alkalommal már semmi nem volt szia szia puszi puszi, onnantól meg nem volt idő semmire, mindig volt miről beszélni

2014. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Ugye, hogy nem is vagyunk egyedül ezzel? :D


#5

És mi lett a vége?

Milyen messze laktatok egymástól? Miért "csak" 1 év után találkoztatok?

Köszönöm válaszaitokat.

2014. nov. 20. 18:18
 7/8 anonim válasza:
én is válaszolok, még fél éve se ismerjük egymást, de ha találkozok vele télen, akkor megpróbálok sok mindent kihozni
2014. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem lett semmi, mert nem találkoztunk, kb 100 kmre lakik tőlem (előző voltam)
2014. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!