Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hol ismerkednétek ha nem...

Ti hol ismerkednétek ha nem csak 1 éjszakába gondolkodtok?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy mostanában úgy érzem jó lenne egy tartós kapcsolat de az a gond hogy műszaki suliba járok ahol nem igen vannak csajok. Buliba nem igazán lehet komoly kapcsolatot kezdeni. A netes ismerkedésbe nem is nagyon hiszek meg nem is nagyon ment mikor már végső elkeseredésembe ott próbálkoztam. És sajnos az az ember se én vagyok aki csak úgy oda megy valakihez az utcán és leszólítja mivel szerintem ezt a csajok se veszik mindig jó néven úgyhogy ötletem sincs. Ha valaki tudna tanácsot adni annak nagyon örülnék mert már néha úgy gondolom hogy egy ilyen szerencsétlen embernek mint nekem sose lesz egy normális kapcsolata.

2014. nov. 20. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Kérd meg néhány barátod hogy mutasanak be egy lány barátjuknak vagy legyenek a szárnysegédeid.
2014. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugy nez ki kezd bevalni a netes kapcsolat :)

Itt ismertem meg es mar talalkozni akarunk, pedig messze lakik :)

Majd aztan tobbszor es hatha... ;)

2014. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

megmondom őszintén a barátaimmal nem szeretek ilyenről beszélni ezért is kedvelem ezt az oldalt hogy ismeretlenül beszélhetek emberekkel :)


na nekem ez is probléma mert volt már távkapcsolatom és még egyszer olyat nem akarok

2014. nov. 20. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát segitenék de nekem is kéne szárny segéd és szerintem van köztünk egy kis korkülönbség.
2014. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom csak forditva, mert lány vagyok. és oylan rossz, hogy manapság már nincs olyan hely ahol lehetne ismerkedni.
2014. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát azért a lányoknak csak könnyebb szerintem mert ha tetszel egy fiunk az azért csak odamegy ha csak nem olyan szerencsétlen mint én hogy csak várom a csodát. Meg ha tetszik neked egy fiú akkor könnyen elkezdhetsz vele beszélgetni még ha a fiunk is kel megtenni utána a lépéseket azért fiúként legalább is nekem nem könnyű észrevenni a jeleket.
2014. nov. 20. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
21 januárba töltöm a 22-őt
2014. nov. 20. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
menj el házibuliba. Ott nagyobb esélyed van kapcsolatot szerezni mint szórakozóhelyen
2014. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!