Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jel után tegyük meg az...

Milyen jel után tegyük meg az első lépést mi fiúk?

Figyelt kérdés

Lényeg annyi, hogy adott egy lány és egy fiú, mindketten 16 év körül vannak. Fiúnak tetszik a lány, viszont fordítva nem biztos. Milyen jel uán lehet a fiú biztos abban, hogy szabad a pálya, elhívhatja randizni a lányt?

Van köze a valósághoz nem tagadom, de most inkább általánosságból kérdezem.

Főként lányok válaszát várom, hisz ők tudják ezeket a jeleket.



2014. nov. 21. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Főként fiú vagyok.

Ha tetszik a lány, akkor minek akarsz engedélyt kapni olyanra, ami teljesen hétköznapi dolog?

Vesd fel neki, hogy menjetek el ide, vagy oda. Ha te is tetszel neki, azt úgyis észre fogod venni a reakcióiból.

2014. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ok en lany vagyok:-)))


Ha egy lany sokszor es sokat nez, elpirul,rad mosolyog, neha felrenez (zavarban van), extrem sokat beszel vagy baromi sokat hallgat, minden vicceden rohog meg akkor is ha benak, a kozelebe ersz es elhallgat, szajharapdalas (ez total tudatalatti italom csinalni de ha tetszik a srac osztonosen csinalom mert arra gondolok h ugy csokoloznek vele), esetlenkedik.....


Szoval ilyesmik:-)))))

2014. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: azért ezek nem feltétlen általános dolgok, nem minden lányra igazak ;)
2014. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En nalam pont mashogy van. Ha tetszik nekem egy fiu, a folyoson ha eljon mellettem ra se merek nezni. De a tavolbol egyfolytaban figyelem:D amugy ha elhivod a lanyt de o sorozatosan nemet mond a talira vagy mindig kozbejon valami nyilvan nem akar semmit. De sztem egy ilyen probalkozast meger mert ha igent mond es jol alakulnk a dolgok bejossz neki. :)
2014. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából eddig ott tartunk, hogy látásból ismerjük egymást, és talán 2 mondatot szóltunk egymáshoz.

Olyankora gondoltam, minde ugye az a szájharapósdi, meg ilyenek, amiből le tudom szűrni, hogy mehetek.


1.: Vagyis az én esetemben egy "idegen" lányt hívjak el randizni?

2014. nov. 21. 23:39
 6/6 anonim válasza:
Ha tökös gyerek vagy, akkor igen :) nem vesztesz semmit, mondd neki, hogy szeretnéd jobban megismerni és hívd el valahova
2014. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!