Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hívjam el az első...

Hogyan hívjam el az első találkozásra, randira hogy meg ismerkedjünk? Bővebben lent! 17/f

Figyelt kérdés
17/f vagyok,és van egy 14 éves lány aki nagyon tetszik nekem szerintem én is neki mert már elég sokat szemeztunk. Csak az a baj h mikor láttuk egymást eddig mindig mindketten társasággal voltunk,és nem mentünk oda egymáshoz hogy el hívjuk a másikat randira.beszélgettünk már fbn is ám most az utóbbi 2-3 napba nem írt vissza semmi élet jelet nem adott magáról a neten. Azt h mikor van fent Facebookon sajnos nem tudom,mert még nem igazolt vissza. Hogyan hívhatnám el az első randira ahol csak kettesben vagyunk és milyen helyszín lenne erre való? Talán meki vagy pláza vagy belváros ahol többen is vannak vagy olyan hely ahol ketten vagyunk csak?

#lány #hívás #csaj. Tetszik #szemez szemezés #randi randira #találkozás első első randi első találkozás
2014. nov. 22. 09:27
 1/3 anonim válasza:
Haver mit akarsz egy 14 éves kislánytól?Gondolj már bele..egy randi abból állna hogy fogjátok egymás kezét és beszélgettek meg csók? Egy icipicit idős vagy egy ilyen korú lányhoz nem gondolod? 18/l
2014. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 supra01 ***** válasza:
Nyugodtan írj neki, akár időpontot és helyszínt is, és majd vissza fog írni, hogy neki megfelelő-e az!
2014. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyzserűen hívd el!

Ez olyan mint a kaparós sorsjegy!

Rögtön kiderül, hogy nyert vagy sem!

2014. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!