Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minden nap suliból hazafelé a...

Minden nap suliból hazafelé a buszon két lánnyal utazok, nagyon tetszik az egyikőjük, szeptember óta elhatároztam hogy odamegyek. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Minden nap oda akarok menni de nemmegy, képtelen vagyok rá :(Segítsetek légyszi mit hogy kellene?? Előre is köszi!!

2014. nov. 24. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép a csaj? Hogy néz ki?
2014. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered? Osztálytárs? Vagy csak egy random lány aki azt a buszt használja?
2014. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Milyen adottságaid vannak. Mert ehhez az is kell.
2014. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem átlagos kinézetem van. Csak random csaj,igen. Nagyon tetszik nemtudom mi de lány még így nem fogott meg mint ő :(
2014. nov. 24. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
és már lassan december van :-)
2014. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy leülhetsz-e mellé :) bár 2 lányt írtál h ott van a barátnője akkor ez lehet nem jöhet szóba. De ha egyedül van, és igent mond, akkor megkérdezheted a nevét, bármit válaszol, azt kell mondani, hogy szép név, meg aztán megkérdezheted, hogy hova megy a busszal, miert oda stbstb, szerintem elkezdeni nehez, utana menni fog :D. Ha meg az ilyeneket tudod, akkor szólítsd meg, hogy "Szia XYZ (a neve), hogy vagy?" vagy valami ilyesmi.
2014. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a baj mindig bnőjével van magába soha:/ tudom nagyjából hol lakik és haza megy szóval az se teljesen jó..
2014. nov. 24. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki?
2014. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor készíts egy cetlit és ha te hamarabb szálsz le akkor leszállás elött nyomd a kezébe. Írd rá, hogy ezen a néven talál meg FB-n meg még valami szöveget, hogy jó-e ráírni azt, hogy tetszel nekem vagy ilyesmit azt nemtudom, de ha bejelöl akkor lehet, hogy félig meddig berúgtad a gólt.
2014. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez is gond, ő szál le hamarabb de nem igazán van lehetőség cetlire odaadni neki. Ha cetlit adok neki akkor már meg is szólítom ennyi erővel :D Azt mondják haverjaim nem is szép lány de az én szemembe ő a legjobb:-)
2014. nov. 24. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!