Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan szingli lány aki...

Van olyan szingli lány aki nem akar szexkapcsolatot, mert annyira valogatós, de szivessen kiélné magát fétis játékokkal?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ki éli magát fétis játékokkal akkor az nem szex?
2014. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem,pont hogy nem az!!!!!!
2014. nov. 24. 19:59
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es Te fiu vagy lany?
2014. nov. 24. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerinted mégis miért menne bele egy nő ilyenbe? Neki mi lenne benne a jó, egy vadidegen és minden jel szerint beteg figura fantáziájának eleget tenni? Például, ha te ilyen perverz alak vagy, aki lábtörlőként fetreng a földön és nők izzadt talpát akarod szaglászni, az szerinted a nőnek olyan piszkosul izgalmas? Ülni egy széken egy órán át, a fejed fölé tartani a lábát... unalmas. Közben te lihegsz, hörögsz, fogdosod magad... ebben semmi csábító. És mindegy milyen fétis, ne fárassz azzal, hogy nem lábfétis.


Nem szex, csak élje ki magát... na igen.

2014. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es troll!

Ki irta hogy lábimadó vagyok,Te szerencsetlen?

A többi amit meg még hozzátettél Arra inkább nem is reagálnék!!!!Figyelj szerintem ha nem tudod miről van szó szerintem hÚzd el a beled!Köszi!Tipli!

2014. nov. 24. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
A példa azért példa, mert hasonlatnak szolgál, ennyire nem lehetsz fogyatékos. De még külön figyelmeztettelek is a végén,mégis hoztad a kiszámíthatóan közhelyes és közönséges formát. A frusztrált agressziód helyett inkább képzeld magad a helyünkbe. Mellesleg aki szívességért kuncsorog, az beszélhetne szebben is egy nővel. Unalmas állandóan hozzád hasonló vesztesekbe botlani, éltek a saját világotokban, és azt hiszitek, amit filmen láttok, az valóban élvezet lesz egy nőnek. Sajnállak.
2014. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerintem kettőnk közül én tudom mit akarok,nehogy már Te jobban tudd!Figyelj a tipli szón mit nem lehet érteni!

Azert Nem irtam angolul,franciául vagy németül mert szerintem a magyart is nehezzen érted meg!!!!A jelek erre utalnak,Te fogyatékos!Unalmas vagy az a helyzet!!!

2014. nov. 24. 20:30
 8/12 A kérdező kommentje:

Amugy Te Hol olvastál kuncsorgást Te agyoniskolázott?-D

Nevetséges vagy!Frusztráltak az olyan szépségek mint Te akik anonim oldalokon próbálják magukat felsőbb rendûnek beállitani,csak Sajnos Még én is Nevetek rajtad hogy mennyire ostoba vagy!!!!!!

2014. nov. 24. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen fröcsögés és toporzékolás után végképp szimpatikus benyomást tettél. Gratulálok.
2014. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te Bunko egy nap hány ember kérdésébe tenyerelsz bele?

A draga jó anyukad nem tanitott meg a jómodorra?

2014. nov. 24. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!