Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komoly az a pasi, aki hagyja,...

Komoly az a pasi, aki hagyja, hogy túl kihivóan öltözködjön a barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki egyszer úgy jelent meg egy lánnyal buliban, hogy az túl rövid szoknyát vett fel, és az kilátszott középen (tehát nem a pántja)

Szerintetek az ilyen pasi komolyan gondol egy párkapcsolatot? Én pasiként ezt nem engedném meg egy lánynak, csak otthon, de legalább 5 centivel hosszabb szoknyát vegyen fel nyilvánosan...


2014. nov. 28. 21:10
 1/4 RRR ***** válasza:

nem ez határoz meg agy kapcsolatot

és

különben is ,szabad ember nem??

2014. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, hogy komolyan gondolja-e.
2014. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy egy csaj ízléstelenül, esetleg ribisen öltözik, még nem úgy működik, hogy a pasija megengedte vagy nem.

Egyébként is, mi az, hogy túl rövid?

Szerintem senki sem határozhatja meg, hogy mit viselhet egy másik ember...

Mondom ezt férfiként.

Igaz hogy meg lehet a véleményem arról, aki mondjuk magamutogató, de nem akarom megszabni és mással sem megszabatni, hogy viselkedjen a helyett, ahogy épp most teszi.

Neked is ezt ajánlom.

Így nincs olyan hogy "nem engedném meg"

2014. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan trófeaként mutogatják a barátnőjüket, nekik ez nem lenne gond. Egyébként pedig egy házibuliban, ahova közösen mennek (tehát nem a háta mögött), szerintem belefér egy dögösebb öltözék is, ilyen miatt szerintem kár elítélni.
2014. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!